Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

12500 wood, 7500 rock, 7500 metal. ev kurulumu için gerekli malzemelermiş. Metal nedir, nasıl toplanır elde edilir bilen var mı?

wood işini ben hallediyorum zatende rock ve metal'i sizlerin halletmesi gerek artık :)

ata binmek için taming yeterli değil. aslında evet binmek için yeterli. ama W 'a bastığın anda atar seni aşağı :) Riding I var onu okuman lazım sürmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

biri burda anlatırsa metal işini başlıyabilirim ben toplamaya. hiçbirşey bilmiyorum şu an. weapon smith karakter açtım. mining 100leyene kadar zaten hayvan gibi para geldi tier 3 ev falanda alabılırız çok rahat. yanına modulleri bile alırız. metal olayını anlatıcak varsa başlıyabilirim o işe. hem ev için hemde weapon craft etmek için acaip hayırlı o9lur banada.
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba arkadaşlar,
Dün akşam narsor ile konuşurken guildimizi açıklamaya karar verdik. Evimizi ve guild stoneumuzu dikmiş bulunmaktayız.

Şu anlık 6 kişiyiz (her ne kadar bazı üyelerimiz pek online olamasa da) ama bir ses etmemiz ile kahveden adam summonlayıp arkadaş çevresini çağırmamız işten bile değil. Guild ortamından bahsetmek gerekirse yaş ortalaması 23-24 civarı, 2 tane guild emmisi diye tabir edebileceğimiz 35+ üyemiz var (narsor seni deşifre ettim hehehe) Baya süredir birbirini tanıyan insanlar olduğumuz için samimi, geyik ve saygılı bir ortamımız var (türk filmi gibi cıvık cıvık değil:) ). Üye olarak Türk oyunculardan oluşmasını düşünüyoruz, çünkü oyunda koordinasyon büyük önem taşımakta (harita v.s. olmayışı daha çok arttırıyor.) en güzel iletişimi kendi dilimizde yapabileceğimizden böyle bir yola başvurduk.

Guild hedeflerinden bahsetmek gerekirse, kafamıza göre takılıyoruz, oyunu çözmeye çalışıyoruz. Guild üyelerinden nasıl karakter açmaları gerektiği konusunda karışmıyoruz, fakat bir karakter slotunuzu gatherer ya da crafter olarak ayırmanızı rica ederiz. Hem guild için hem de kendi kendimize yetebilmemiz için böyle bir ricamız var. Tabi ki kendi içine kapanık bir guild olmayı da düşünmüyoruz.

Özellikle oyun release olduktan sonra oynamayı düşünen arkadaşlar var ise, bu oluşuma katılmaları bize mutluluk verir. Web sitemiz(her ne kadar beleş site olsa da) ve ventrilo serverımız mevcuttur. Siteye başvuru yaparken paticik nickleriniz ile başvurursanız müteşekkir oluruz. Site linki, seksi fotografları için tıklayınız
Sosyal ağlarda paylaş

Para kısmı problem değil Meduli'de 2500 subura topladığın zaman zaten gerekli olan parayı buluyorsun. Maden ve odun da problem değil önemli olan metal. Metal için 1 extractor 3 miner şeklinde hallettik, baya zahmetli iş. Ayrıca bir karakterinin house construction skillinin en az 25 olması gerekiyor. Sonra haritanın belli bölgeleri var ev yapabildiğin oralarda dolaşıp, evin zahiri görüntüsünü görmen gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...