Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

peki bi havyana taming'imiz yetmiyorsa, "yeterli değil" mesajı mı veriyor yoksa deneyip failed 'mı oluyor? bi hayvan buldum tamelemeye çalışıyorum deniyor ama failed oluyor. acaba skillim yetiyor ama zor diye fail'mi oluyor bikaç defa denersem tamelenir mi?

ya bide ben heryere gidemiyorum abi? at bulayım diye keşfe çıktım önüm boş ama görünmez bi sınır varmış gibi ötesine geçemiyorum niye böyle bu?
Sosyal ağlarda paylaş

abi...

at tamelemek için sora sora bağdat bulunur misali atların olduğu yeri buldum. bulmak 1,5 saatimi aldı yürü babam yürü, yolda serserilerle karşılaştım (bildiğin serseri lan ahahkjdfg) 4 kişi, benden para istediler saldırdılar falan, yanımdaki tüm parayı verdim, dereler geçtim, ormanlar geçtim, atları buldum. tameledim, bindim fakat SÜREMİYORUM ULAN

sanırım kitap okumam gerekiyor görmüştüm kitabını. ama 1,5 2 saatlik yolu tekrar geri dönüp bide kitabını okumak çok koyuyor şimdi.

neyse yatıyorum ben kalktığımda bakarım artık sdf
Sosyal ağlarda paylaş

@mortis

yok ya kestiler yolumu bilmemne bilmemne guildimiz var girmek ister misin? dedim yok ben takılıyorum şimdilik öyle, bi anda çoğaldı pezolar saldırmaya başladılar, dedim DURUN ANLAŞABİLİRİZ PARA VERİRİM hemen aç gibi ne kadar paran var? dedi parayı verdim bide şey istedi, bilmemne knights buradaydı hepinizin kellesini uçuracak falan fişman bişeyler söyletti bunu herkese söyle yoksa öldürürüz seni falan dediler sdfg. bende repelerini bozmayayım dedim yoksa donu çıkartır sallardım valla sajsha

millet evleri dikmeye başlamış bu arada. o atların olduğu yerde 5-6 ev gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla baya bi eğlendim şu oynadığım 2-3 saatte.Haritayı keşfe çıktım o sırada önüme çıkan 4-5 adamla kapıştım bikaç odun maden para lootladım.

Birde elemanın tekinden ciks bi bow lootladım bowla takılıyorum okçuluk sisteminide gayet beyendim.

Oyunu bikaç sayfa önce çok eleştiren arkadaşlar sanırım lag ve patchlar bilmemneler yüzünden uyuz oldular ama şu lagsız haliyle bi baksınlar gene bence ben bukdr büyütülcek bi sorun görmedim oyunda eksik war tabide at çöpede deil okadar.

(oyundaki adım Lurtz görürseniz dalmayın:D)

edit:At satan falan oluyomu yoksa illa kendimizmi tamelicez?
Sosyal ağlarda paylaş

ilk basit metalime ulaştım bugün sonunda, bowcraft olayından sonra cidden baya zor ve karışık yanlız ve çok daha fazla kaynak istiyor ama sonunda başardım, şimdiki hedefim çelik üretmek. yanlız kitapların buglı olması gerçekten çok kötü, sürekli birşey okumam gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben daha bow craft yapamadım. 800 tane kitap okudum hala yeterli yeteneğin yok diyor. o bowcraft menüsünde 3 tane sekme var, birinde decurve, birinde flat bilmmene diğerinde de asymetrical hede hödö yazıyor. bitek asymetrical zımbırtısını okumadım, onu da okumak için önce diyo bi kitap var onu okuman gerek, onu okumak için basıyorum önce long bow okuman gerek, long bow alıyorum önce short bow okuman gerek diyor. FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...