Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

bak şimdi aklıma geldi. UO'da noob olduğum dönemlerde merak etmiştimde page atmıştım, "Sosaria yuvarlak mı?" diye, sürekli ileri gidersek başlangıç noktamıza varır mıyız diye. cevap gelmemişti, sonra gm'lik yapınca anladımki değilmiş falan. mortal'da acaba yuvarlak mı? %99 değildir de şu yuvarlaklık olayını yapmak zor mu acaba? gerçekçi dünya yaratmaya çalışırlar hep, ama haritayı ya dağlarla sınırlarlar ya da uçsuz bucaksız denizlerle. halbuki yap şunu yuvarlak başa dönelim gittikçe.

@zipzip UO'daki gibi çalışıyor o sistem aynı. snooping skillin yüksek değilse yaptığın kişinin chat panelinde x is snooping you gibisinden birşey diyor. çalmaya çalışırsan x is trying to steal something from you diyor. eğer skill yüksekse hiçbişey demiyor kaybettiğinle kalıyorsun sdf
Sosyal ağlarda paylaş

geçen günde storage'in orada bi hırsız mesken tutmuş. bankaya gelip mal bırakanları soyuyor tek tek. bendede 10 20 altın falan oluyo çantada odun topluyorum bırakmaya geliyorum soyuyor şerro. neyse çok bi kaybım olmuyo canı sağolsun, en sonunda ama notice oldu, criminal oldu adam bana. guard çağırıyorum bug mu var bişey mi var neyse gelmiyor anasını satim adam takılmaya devam ediyor. çıkardım baltayı beline beline vuruyorum. nedense uzaklara kaçmaya çalışmadı o civarda hep kaçtı bende karambolden yerleştirdimde yerleştirdim öldü lol. çantasında da bi dagger vardı ekstradan daggerım oldu sevindim heheh. eğlenceli bi oyun olabilir hakikaten potansiyel yüksekte şu sorunları çözmeleri gerek abi böyle gitmez yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler bende yeni girdim oyuna bazı şeyleri çözmeye çalışıyorum ancak karakter yaratırken Statların önemi nedir ne işe yarar çözemedim hiç.

Mo forumlarındada baktım tamam str,con eywallah anladık o ikisinide dex hız arttırıyo denmiş bu koşma hızımıdır silahı wurma hızımıdır ne işe yarar psy nedir int nedir büyü için hangisi gerekir bunlar 90 olursa nolur 100 olursa nolur biriniz açıklarsa çok sevinecem.

Şöyle warlock tarzı mage/fighter bişey yapmak istiyorumda ona göre ırklarla falan oynıcam en iyi kombinasyonu yapmak için.Şu lagda oyunda gezip sinir olmaktansa bunlarla uğraşıyım dedim
Sosyal ağlarda paylaş

beyler lutfen biri bana sword yapma olayını çok basic şekilde anlatsın hala anlamadım.refinening 1 pig iron lore 1 okudum.biri lütfen aşama aşama basit bi dille anlatsın zahmet olmazsa kafayı yıcem cunkuçkıme sorsam çok zahmetli iş dio anlatmıyo bile.hala anlamış deilim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...