Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

bow yapıcam ben, refinery olayına ihtiyacım yok heralde? direk odunu alıp vurucam beline beline bow olacak.

@narsor

dosyanın yedeğini aldım zaten. bi ara clienti komple baştan indiricemde şu anda öyle saçacak vaktim yok o yüzden biraz oynayayım öğreneyim istiyorum. geçici çözümler bunlar hep yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Resim

Granium Pile var. Water , Rock Oil ve Palm Oil imde var. Grinder in onundeyim ama bir turlu Refining yapamiyorum. Eksik birsey mi var acaba ? Devamli Operation Failed. You either used to little ... dige giden bir sistem mesaji veriyor. 1,5 saattir ugrasiyorum kafayi yemek uzereyim :(.
Sosyal ağlarda paylaş

bu lagda millet nasıl oynuyor anlamıyorum. etrafımda kimse yok ama ölüyorum 2 3 sn geçtikten sonra dibimde adam boşa balta sallıyor. birini kestim loot yapıcam acamıyorum cantayı. çantayı başkasının karıştırdığını söylüyor. ama ortada adam yok. bi anda yanımda adam bitiyor ve kaçmaya baslıyor. adamı kesiyorum lootlayıp kacıyorum dip ücra köşelere kimse etrafımda yokken ölüyorum ahaha çılgınlık bu.

oyunu oynamak için nostradamus olmak gerekiyor. okadar delay var. pes yani.
Sosyal ağlarda paylaş

narsor said:

@xenocide okuyor

hadi ya? bileydim oyunu silmeden bi kitap koyardım :) bu arada evet sildim baştan yüklemek için ama saniyede 10 20 kb'lik bi hızla indiriyor patch'i ki daha kaç patch indirecek allah bilir. 1 haftaya falan inmez muhtemelen. istanbul avrupa yakasında olup bana patchleri dvd halinde verebilcek var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

of allahım nedir bu çile ya yeter artık!

SV bi patch çıkarsada şu nowgame.exe ve launcher hatalarına bi çözum bulsa artık.indir herşeyi manuel olarak yukledim şu an oyun uptodate.play diorum tıklıorum giriyo. splash screen çıkıyo.oda tamam.sonra unreal logosu çıkınca windows eror eriyo.nowgame erorr.C++distrubute visual bişeler hatası diyo kapanıyo.tam indirdim herşeyi tamam derken bi de buçıktı şimdi eski clientta bole sorun olmamaıştı.

adamlar son bi çalışan client ve adam gibi bi hızla update yapabilen bi launcher ve updater koysa 432 gb olsa bile indirim ama yok. yok kardeşim yok .yeter ya!
Sosyal ağlarda paylaş

@narsor
Ben hic ayri dosya cekip guncelleme yapmadim. Sadece Mortalin kendi yaptigi patchler var. Yeni client mi indirmem lazim ? Ayrica bazi kitaplar gozukuyor. Su anda evde degilim. Onun icin es zamanli bakip net birsey diyemem.
Son olarakta o arkadasin Ftp sindeki Client ve Patchleri yukleyince hatasiz calisiyor mu ?

Edit : Arkadas Ftp nin icini temizlemis :(.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...