Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

hayspat said:

Kendim için ftp ye atmıştım. Belki bazılarınında işine yarar. 1-2 hafta açık tutarım.
ftp://69.175.126.82/Mortal%20Online.rar
ftp://69.175.126.82/patches

Allah senden razı olsun kardeşim.. ne patcher ne de torrent olayında hiç bişi indiremiyodum (0,02kb/s) .. şu an bunu full speed çekiyorum...

Bu arada bu dosyaları çektikten sonra ilave bir patch gerekiyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

MO patcher download hizini arttirmak icin port 1158'i routerinizdan bilgisayariniz yonlendirmeniz gerekli, patcher UPnP standardini desteklemedigi icin bunu otomatik yapamiyor. Bu dedigin de ne ki diyenler icin bir yontem daha mevcut.

Eger bir torrent programi kullanip iyi hiz aliyorsaniz, ayarlarina girip hangi portu kullandigina bakin. Bir kenara not edin. Sonra MO patcherin advanced kismina girip port ayarini bu deger yapin. Torrent programini kapatip patcheri calistirdiginizda patcherin torrent programinizla ayni hizda download ettigini gormeniz lazim. (Bende utorrent'le ayni hizi veriyor patcher)

Dedigim gibi UPnP destegi geldiginde bu protokolu destekleyen ADSL modemlerle sorun kendiliginden cozulecek
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun hakkinda son durum:

Oyunla ilgili uzun suredir bir ey yazmiyorum, sebebi acikcasi oyundaki lag probleminin giderilememis olmasi. Open beta'nin baslamasindan sonra basgosteren ciddi boyuttaki lag problemi halen cozulemedi. Serverlar sik sik boot ediliyor. Su anda olay tam bir test ortamina donustu ve oyunda keyifli bir sey yapmak pek mumkun degil. Ara sira girip goz atiyorum, lag problemi closed beta sinirlarina gelince buradan bilgilendirmeye devam edecegim.

Su anki ciddi problemler:
1. Lag, lag, lag
2. Skill buglari, kitap okurken kaybolmalar vs vs
3. Kitap okumayla ilgili buglar
4. Taming/atlarla ilgili problemler

Diger problemlerin hepsi lagle ilgili, onlari es geciyorum simdilik

NOT: Serverlar biraraya gelip bisey yapmaya da cok musait olmadigindan o yonde de bir cabam olamadi malesef
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi, rar dan çıkarılınca 4.9 Gb olan MortalCache121618B-withUpdater.rar dosyasını indirdim. Zorlanarak da olsa 21 MB client update yaptım. Mortal Online Launcher.exe dosyasını çalıştırınca resimdeki gibi hata verip kaldı.

launcher, patches adında klasör yaratıp içine mopatch121618to121719.torrent isimli dosya oluşturuyor. Bu dosyayı utorrent ile açmaya çalıştığımda invalid torrent file hatası veriyor. mopatch121618to121719.exe dosaysını manuel yüklerim dedim internette aradım ama onuda bulamadım. Bunun çözümü nedir bilen varsa lütfen yardım etsin :(.

Sosyal ağlarda paylaş

narsor said:

benim kullandigim dosyalarin adlari soyle:

mopatch0to05.exe
mopatch05to121719b.exe
mopatch121719bto121820.exe

Sendeki dosya isimleri bunlarla tutmuyor, bence update edemeyecegin bir ara noktaya varmis durumdasin

narsor hocam şimdi bu listede verdiin 3 exe dosyasınıda indirdim... başka da bişi yok değil mi?.. şimdi 0 dan nasıl kuracam bunu bi açıklayıverirsen kısaca.. bi nevi diğer arkadaşlara da guide olur?
Sosyal ağlarda paylaş

@The_Wezeir,
Luncherın olduğu klasörün içinde bir tane daha mortal online klasörü olacak onun içine atacaksın. Atmadan önce luncherı çalıştır, tam patchi indirmeye başladığında luncherı kapat ve indirmeye başladığı patchi klasörün içine atacaksın. Patch yüklendikten sonra tekrar patcherı aç ve aynı işlemleri sırası ile yap. Bu işlemleri her patch için yapacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Son 10 sayfaya goz gezdirdim. Malesef yeni baslayanlar icin nerdeyse 0 aciklama var. Sizin yazdiginiz mesaj bastan savici bir mesajmis.
Tek bir sorum var. Full craft olmak icin hangi irki secicegiz ve ondan sonraki adimda 4 adet secebilecegimiz race gibi birsey var onlardan hangilerini secicegiz?
Sosyal ağlarda paylaş

Dwinz said:

şu lagg olayı herkesde var demi?

o lagdan ote bir sey. server side acaip bir olgu. adama vurmak ya da vurdugunu bilmek ancak chatten anlasiliyor. o derece kotu.

grafik ses falan bir nebze iyi ama animasyon, oynanabilirlik son derece kotu, ui chat, karakter yaratimi, fena, tek guzeli cinsel organ!

tekrar denerim bir baska major patchden sonra ama su hali ile open betaya bu oyunu koymak oyunu almak veya merak edenler icin cok itici bir sey, resmen ciktiginda siz bu oyunu sakin almayin diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...