Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

resto shaman ve mgt heroic

Phlox

Öne çıkan mesajlar

toggie said:
healing neden bu kadar dusuk kalmıs, halbuki 126mp5 kotu sayılmaz yani. mgt heroic'te resto shamana yarayan pek bişey olmadıgı için sadece 1 kez girdim o yüzden ne söylesem yalan olur.

bence o mp5 cast etmezken. o kadar az healinge o kadar çok mp5 imkansız.

heroic mgt çok feci setup isteyen biyer. cc olmadan yapmak nerdeyse imkansız.

en ideal setup tank+resto shaman+ice mage+ warlock+ rogue veya mage tekrar.

3. boss da agro diye birşey yok. tamamen 5vs5 arena. ben mageimle giriyorum çoğunlukla 3. bossa mümkün oldugunca çok cc lazım oraya. 2.boss ise ağır healing istiyor

tek cc ile yapması imkansız gibi birşey orayı.
Sosyal ağlarda paylaş

belirtmeyi unutmuşum. mp5im cast ederken gayet tabii. şu an enh specim fakat resto gearımı giydim bakınız
armory
burdakiyle neredeyse aynı oluyor healing resto specte. bariz tek sorun enchantlar. silah ve helm dışında elimden geldiğinde yaptırmaya çalıştım. thrallmar revered ve silaha da enchantı yaptırırım artık madem çok düşük healingim.
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:
belirtmeyi unutmuşum. mp5im cast ederken gayet tabii. şu an enh specim fakat resto gearımı giydim bakınız
armory
burdakiyle neredeyse aynı oluyor healing resto specte. bariz tek sorun enchantlar. silah ve helm dışında elimden geldiğinde yaptırmaya çalıştım. thrallmar revered ve silaha da enchantı yaptırırım artık madem çok düşük healingim.

resto talentiyle healin artar biraz daha.
Sosyal ağlarda paylaş

hazır konu mgt den acıkmışken bnm de aklıma takılan bşi war off topic ama başka topic açmayım şimdi Feral druid tanking için cesaret edemedim bir türlü bu instance a tanklayabilirmiyim acaba diye

statlar:
Hp:14800
defans:420
dodge: %29.89 bunlar unbuffed acaba becerebilirmiyim hiç heroic tanklamadım craft itemler falan yaptım ilk defa feral oynuorum normal instancelar cok kek gelio danışacağım kimsede olmadıın dan heroiclere cesaret edemedim yardımlarınızı bekliorum saygılar :D
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:
hazır konu mgt den acıkmışken bnm de aklıma takılan bşi war off topic ama başka topic açmayım şimdi Feral druid tanking için cesaret edemedim bir türlü bu instance a tanklayabilirmiyim acaba diye

statlar:
dodge: %29.89 bunlar unbuffed acaba becerebilirmiyim hiç heroic tanklamadım craft itemler falan yaptım ilk defa feral oynuorum normal instancelar cok kek gelio danışacağım kimsede olmadıın dan heroiclere cesaret edemedim yardımlarınızı bekliorum saygılar :D

vasat bi healerla tüm heroicleri rahat yaparsın. cesaret et ve başla bi yerden daha iyi geara ihtiyacın yok.

on topic ise, MgT gerçekten healing intensive bi instance CC niz 2 den az ise özellikle. 2. bossu yapsanız bile, sağlam interruptunuz yoksa Kael'in 5-6 k fireballarını bile outheal edemeyebilirsin. biraz daha diğer heroicleri farmla derim. ya da 2 healer gidin, zevkli oluyo :)

feral tank, resto healer, disc priest, mage+warlock dps olarak ggitmiştik, wipesız geçti tüm instance. priest ve druid pek sağlam değildi gear olarak. baya zevkli bi run olmuştu. banish ve mind control de CC sayılır MgT de :)
Sosyal ağlarda paylaş

1k healing normal heroiclere bile az demişsiniz de, normal instancelardan alabildiğim en iyi itemları aldıktan sonra başka gidecek bir yer yok ki. ayrıca mgt heroic dışında çoğunu yaptım ve hiçbir sorun olmadı. oom olduğumu bile hatırlamıyorum hatta :) neyse şu enchantları yaptırıp deneyelim bakalım. sağolun cevaplar için
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

statlar:

Ben butun heroicleri uzun sure farmladim, ne zaman gear baya iyi oldu oyle girdim MGT'ye cunku digerlerine gore zor gercekten, tank geari baya onemli ozellikle (tankim ben de)
Druidler icin def cap 470 yanlis bilmiyorsam, eger gercekten oyleyse sen patir patir crit yersin zaten, critlenemez olman lazim ama tam bilmiyorum dedigim gibi druid statlarini
Sosyal ağlarda paylaş

Gidicegin takıma baglı aslında... kimi zaman 2 k bonus heal az geliyor kimi zaman 1 k bonus heali olan rahatlıkla yetiyor..

demek istedigim gidicegin takımdaki insanların işleri doğru düzgün yapması ile alakalı.. shamanı tam olarak bilemem hic oynamadım ama 1 k bonus heali olan priest yada o civarda bi druid ile rahat healleniyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...