Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6 ay sonrasinin cok muhtemel kanald ana haber bulteni

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

boyle basliyor anahaber defne samyeli sunuyor falan

"ve reklam gercek oldu.. mardinli 41 yasindaki kemal yildirim bugun yapilan polis baskini sonrasi eski bir depoda cevre bakkallara dagitilacagi anlasilan 400 paket doritos cips ile yakalandi"

ve vidyo giriyo amator kamera altta dha yaziyor felan adamin suratina paltosu cekilmis arabaya biniyor ayni dandik posetler faln :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

.çok mu zor ya..

cem yılmaz'ın reklamını biliosunuzdur Doritos reklamı kaçak doritos yapıp satmayı planlıolar sahte paketlerde falan bilmeyenler için söyliym dedim..

infeqted dio ki yurdum insanı bundan ilham alarak sahte doritos yaparMIŞ yakalanırMIŞ ve showtv bunu haber yaparMIŞ düşünsenize ne komik olur dio allahm[signature][hline]Cyraxia Rha'lad-Rw Realm Nebula (Quann) MixReborn LostMyth
MoLLy-Snn
Saykoo-Rw Realm
Oy asiye asiye tütün koydum kesiye...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet aynen öyle. Reklam gerçek olursa ne olur? Bence olur olur.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xaer_Aloneheart, 06 February 2004 17:44 tarihinde demiş ki:
.çok mu zor ya..

cem yılmaz'ın reklamını biliosunuzdur Doritos reklamı kaçak doritos yapıp satmayı planlıolar sahte paketlerde falan bilmeyenler için söyliym dedim..

infeqted dio ki yurdum insanı bundan ilham alarak sahte doritos yaparMIŞ yakalanırMIŞ ve showtv bunu haber yaparMIŞ düşünsenize ne komik olur dio allahm

açıkladıgın ıcın cok sagol :P

puhahua[signature][hline].......

ICQ=173110143
«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...