Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BlizzCon07-Costume Contest

Afush

Öne çıkan mesajlar

ne kadar çok seviyo millet önceden açıldı, yok yapıldı, yok gereksiz demeyi. Rahatsız olan post atmasın. Forum mantalitesini bir anlayamadınız eğer açılan bir başkı ilgi görüyorsa cvplanır yorumlanır güncel kalır, eğer gereksizsse yorum yapmassınız kendi kendine usulca aşşalara gider kaybolur.
Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:
ne kadar çok seviyo millet önceden açıldı, yok yapıldı, yok gereksiz demeyi. Rahatsız olan post atmasın. Forum mantalitesini bir anlayamadınız eğer açılan bir başkı ilgi görüyorsa cvplanır yorumlanır güncel kalır, eğer gereksizsse yorum yapmassınız kendi kendine usulca aşşalara gider kaybolur.

yazdıklarını tekrar okuyor musun ? kendi içinde çelişiyor ;)
Sosyal ağlarda paylaş

NeL said:
solidhammer said:

yazdıklarını tekrar okuyor musun ? kendi içinde çelişiyor ;)

rahatsız olmadığım için yazdım sen ne gibi bi çelişki gördün ?
Sosyal ağlarda paylaş

balonla gelip de patideki kuralları sorgulama, bir şeyin açılmışı varsa yenisini açmazsın yorumun varsa yazarsın altına.. bu kural pati ve başka bu tarz forumdur sözlüktür bilimum yerde aynıdır. kirlilikten başka hiç bir şeye neden olmaz. arka arkaya
abov blizzcon.
blizart kıyafet balosu.
vay aq bu elbiseler tıpkı wow.
güzel gözükmüyor dimi? ilk zamanlarından beri varım, ben de duydum aramaya inan lafını başkaları da.. önce arama ile var mı yok mu diye bakılır sonra konu varsa yazılır. konuyu açan arkadaş bunu anlamış da sen neden diretiyorsun o saçmalık olmuş biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
balonla gelip de patideki kuralları sorgulama, bir şeyin açılmışı varsa yenisini açmazsın yorumun varsa yazarsın altına.. bu kural pati ve başka bu tarz forumdur sözlüktür bilimum yerde aynıdır. kirlilikten başka hiç bir şeye neden olmaz. arka arkaya
abov blizzcon.
blizart kıyafet balosu.
vay aq bu elbiseler tıpkı wow.
güzel gözükmüyor dimi? ilk zamanlarından beri varım, ben de duydum aramaya inan lafını başkaları da.. önce arama ile var mı yok mu diye bakılır sonra konu varsa yazılır. konuyu açan arkadaş bunu anlamış da sen neden diretiyorsun o saçmalık olmuş biraz.

komik işte bide bunlar var balonunla laf sölemeye hakkın yok ! arkadaşım en az 3 yıldır bende kullanıyorum bu forumları eski accountum paticiğin kapanıp açıldığı sıralarda kayboldu sonra ulaşamadım yeni aldım onunda şifreyi uunuttum ve biara kullanmadım en son bunu açtım. Üstelik 3 yılda kullansam 3 gğnde kullansam seni alkadar etmez ne yazıp yazmıycağım kuralların dışına çıkmadıkça. Ben sadece insanların burnu büyüklük yapmasına ayar oluyorum herkez artistlik yapıp egosunu tatmin ediyor. Ve her forumda mantık aynıdır sadece paticikte değil bu bişeye ilgi gösterilmeyip yazı yazılması o başlık kaybolur gider ama arada 2 aynalı çıkıp açılmıştı yok sen karışamazsın yok ben illa polimik yaratçam derse işte ozaman krililik olur saygılar ...

(eski accountum ironhammer istersen araştır)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...