Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AGS ZONE KAPANDIMI ?

Zagg

Öne çıkan mesajlar

BNM BİLDİİİM KAPANMIŞTI!!!
AMA ŞİMDİ AÇIK MI BİLEMEM!
BİLDİİM KADARI İLE SPONSORLARI SATII BUNLARI!![signature][hline]Forumlara bir şey yazmadan önce dur iki kere düşün sonra da tıkla
-----------
We are following the will of the one
Through the dark age
And in to the storm
Lord I'm mean
-----------

Ardenia FRP Sitesi|Sözlükçe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardhath, 05 February 2004 18:45 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar kullanıcı sözleşmesini okudunuz mu?
Ya ags kapanırsa diye bi bölüm var orda tüm ödediğiniz paralar geri verilir diyor?

iyide Ags UO kapanırsa demiyor , AGS kapanırsa diyor , yani sen sırf uo oynamak için almış olsan bile ve uo kapanırsa vermezler paranı . Keriz değiller herhalde ..[signature][hline]Paticik Album Resimlerim
Istiaron
Ruler of fizX and graphX
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar uzulerek soluorumki AGS MANTAR YİYENİ YOK!!!
Ben onlar kadar bilgisiz adam gormedim.Ya adamların serveri gidiyor biri telefona cıkmıooyr.Gmler deseniz araki bulasın.Birini buldum tiesto die oda nooldunundan habersiz.Anlıcagınız Hardgamer'ı sattıklarından beri duzelemdiler.Zaten beceremezler bence!Buarada orda yatan emegimi anlatamam sizlere ve vendorlarımı :( ühüüü
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Artık AgsZone-HardGamer diye bişey kalamdı hardgamerin bütün staff'ı Oyunu bıraktı
Bu haberleri çok saglam yerden aldım...

Ayrıca artık tekrar açılsa bile o serverden bişey çıkmaz yama serveri olur.[signature][hline]İnsanları taş duvarlar, demir parmaklıklar arasında terbiye etmeyi,onların düşüncelerini önlemeyi düşünen anlayış yıkılacaktır taş duvarlar, kelepçeler, zincirler, demir kapılar yok olacaktır...
----------------
-Dw-Strong Life-
Senior Game Master
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...