Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böle kare pencereler istiorm

Suark

Öne çıkan mesajlar

Herkesde var bu, titan falan biliormda indirince çok fazla ayar istiyor meretler.

Ben istiyorum ki, ekranımda fazla bişi olmasın.
Kare şeklinde olsun güzel olsun interface. Öyle üstte altta bar olmasın
hatta action barları kendim optimize edeyim mis gibi olsun ama kalabalık olmasın ortalık yeter ki
var mı bole bı addon?
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi actionbar addonu gördüğüm kadarıyla Bongos2 ve Cooldownları kocaman kocaman göstermek için Omni CooldownCount kullanıyordur.

SWStats var galiba, Damage Meter addon olarak.

ChatMod olabilir, chat ekranı addonu.

Classtimer addonu olabilir orada, kullandığın skillerden kalan süreyi görmek için.

Unitframe addonu olarakta, hmm Perl galiba o, ama aUF'ta kullanabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Size bir iyilik daha modu denedim. Bartender3 ve SpartanUI olmak üzere iki paketten oluşuyor ve 3 tane de problemi var. İlk olarak ilk çalıştırdığınızda direk resimdeki gibi gelmiyor. Tek tek her barı ayarlamanız gerekiyo. Çok zor değil ama zaman harcamanız gerek. İkinci ve esas problemse nezaman oyundayken masa üstünü açsam oyun kitleniyor. Diğer adonlarla çakışıyor olabilir. Üçüüncüden gerçi tam emin değilim ama sanırım oyunda biraz yavaşlamaya neden oluyor. Bende biraz geç açıldı, ama dediğim gibi diğer adonlardan olabilir. Zamanım olsaydı daha detaylı testini yapar gönderirdim. Benden şimdilik bukadar.
Sosyal ağlarda paylaş

addonda sadece görüntü var, gerisi fıs.

ayrıca rock arkadaşımızın dediklerinin hepsi bende de oldu.

oyunun ortasında çat diye ekran takılıyor, reset atmak zorunda kalıyorum bilgisayara.

düşen fpsde cabası. fps probleminiz varsa aman yüklemeyin.

neyse gözümüz gönlümüz şenlendi yinede :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şekil olarak buna benzeyen(harita orta altta, barlar sağ ve solda) bir adon daha var ama adını hatırlamıyorum. Bunun kadar havalı gözükmüyor ama bar ve haritanın yerleşimi bunun gibi.
wow.curse.com
Bu link altındaki başlıklarda bulubilirsiniz. Pek çoğunu açmadan bakabilirsiniz. Linkin üzerinde bekleyince küçük bir resim çıkıyor. Özellikle hunterlar kullanışlı birşey bulur ve yazarlarsa sevinirim. Hepinize kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...