Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kovuldum!

ovchinnikov

Öne çıkan mesajlar

bugun herzaman gittigim vcdciye gittim film kiralamaya fatih sultan mehmet belgeseli gördüm aldım elime baktım falan
sonra arkadaşa " hmm bunumu cekmişler ilgimi cekmez pek sevmem fatih sultan mehmetdi zaten" dedim sonra diger filmlere bakmaya basladım . Aradan bi 30-35 sn gecti vcdci müzigin sesini kıstı " ne dedin sen arkadaşım az önce ?" dedi "fatih sultan mehmedi sevmedigimi söyledim noldu ? keski kanuniyi cekselerdi onu tercih ederim fatihe " dedim adamın cevabı söyle oldu " iyi ozaman seni (kapıyı göstererek)söyle alayım" kurudum kaldım "iyi madem hade eyw " diyip uzaklaştım , gittim baska vcdciden kiraladım bende

öle işte yedim postayı hiç yoktan moralim bozuldu , neden öyle dediki ne yani neki o noluo fatihi sevmeyince anlamadım peh
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
kovulman enteresan da, sen niye fatih sultan mehmet i sevmiyorum dedin ki? ya da niye sevmiyorsun?

umarım şu toplumda sivrilmek ve farklı olmak için geçmişini her fırsatta aşağılayanlardan değilsindir :)

aha bu adam 5 dakka sonra adresini isteyecek demedi deme
Sosyal ağlarda paylaş

yok öle bi adam degilim , olsam bile neyi degiştirir sanane ?

sevmiyorum derken orda nefret ediyorum manasında degil ilgimi cekmio manasında dedim özel bi sevgi beslemiyorum kendisine filmini cekmişler alıp izlemem osmanlı asıgı bi adam degilim gecmisimizdir saygı duyarım ama bana sorsalar ben fatihin vesairenin osmanlısının torunu degil Atatürk'ün Türkiyesinin torunuyum derim
Sosyal ağlarda paylaş

İki sorum var:
1-Bir insan Fatih Sultan Mehmet'i niye sevmez? (osmanlı karşıtı değil kardeşimiz Kanuni'yi seviyormuş çünkü)
2-Sevse sana ne yararaı var sevmese neyine insan bu yüzden müşteri kovar mı?

Birincisi kovulan arkadaşa, ikincisi kovan arkadaşa (aramızda değil ama isterse gelip cevap yazabilir, cevap hakkına saygılıyız)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...