Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nihilium live

hozceri

Öne çıkan mesajlar

gerçek
kendi sitelerinde forumalrda fln baya belirtilen nedenleriyle anlatılan bir durum.
gerekte yok.
eski guildim eu ranking de 544 üncü, kullanmıyorlardı ama hiçte gereğini duymadım,keşke vent olsaydı fln demedim.

ventle yapılan herşey yazılarak,en kötü durumda raidleadrın ve üyelerin hazırlayacağı tek bir makroyla yapılabilir.

ventin tek farkı kıl raidleader "cmon more dps,cmon pump it up,heal hebele heal heal" fln gibi saçma sapan şeyler sölüyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

sesli iletişim tabi ki de cok gerekli ve işe yarayan bir olay. ama olmamasının su sekilde bir iyi yonu olabilir, kimsenin baskası tarafından uyarılmasını gerektirmeyecek kadar insanlar raide hazır ve konsantre olur. bu da guildin performansını ciddi sekilde arttırır diye düşünüyorum.

tabi nihilum dediğimiz guildin üyelerini insan olarak gormemek gerek. adamların sesli iletişim kullanmadan bişeyler becermesi cok sasırtıcı değil. ama kac tane guild var ki kullanmayan?
Sosyal ağlarda paylaş

valla vent kullanip kullanmamak tamamen normal. ne kimse vent kullanmiyo diye noob olur ne vent kullaniyo diye pro. ama ingame bazen kassada (acil durumlar felan) her zaman vent den biraz ustun olur. bakarak oynadigimiz icin daha cabuk algilariz gordugumuzu. bi de vent cok kolaylik sagliyo tabi, yazma okuma yukunden tamamen kurtariyo. tabi hep vent diyoruz program olarak degil, sesli iletisimi kastediyorum.

mesela daha cabuk farkediyorum & anliyorum bi RW yi ventden. sonra vent de konusurken focus az da olsa etkileniyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...