Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soru

FightInTheShade

Öne çıkan mesajlar

2 ay once falan gaza gelip t4/t5 ayarinda rogue karakterimi sildim,itemleri shardlayip millete dagittim,cenarion mountu,drake falan dahil sattim sildim falan,yani hicbir sey kalmadi karakterde cantalari dahi sattim butun goldu dagittim

Neyse sonra pisman da olmadim ama expansion gelince falan tekrar baslayabilirim o yuzden sunu sorcaktim

Karakteri geri alabilir miyim 5-6 ay sonra expansion cikinca ve alirsam itemler,mountlar geri gelir mi?

Gold umrumda degil ama level kasmak icin 70-80 itemler ve mountlar lazim olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynısını ben de tbc oncesi yapmistim.bi 7 ay kadar ara verdim oyuna.Vermeden once tum tierleri fln dis edip millete dagittim falan.Sonra TBC cikti , hadi bismillah diip GM lere mail attim paso.Ama sildim demedim hacklendim dedim :D
yaklasık 2 hafta sonra ciplak verdiler acc ı , bi 2 hafta sonra da 'reimbursement' hakkı kazanmısım hepsini geri verdiler.t1 kemer bileklik falan ah ye koydum direk :D
Sosyal ağlarda paylaş

Accountun durumuna bağlı birazda. İnceliyorlar yani, özellike hack bahanesini kullanırsan zor durumda kalabilirsin.

1 senelik silinen karakterin geri döndüğünü gördüm. Çıplak veriyorlar genelde, hiçbirşey olmadan.

Ama dikkat et, bu "Reimbursement" sınırlı birşey. Karakteri aldıktan sonra başka bir item istersen, "Hakkınız kalmadı" gibi bir laf edebiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

katliamci said:
Aynısını ben de tbc oncesi yapmistim.bi 7 ay kadar ara verdim oyuna.Vermeden once tum tierleri fln dis edip millete dagittim falan.Sonra TBC cikti , hadi bismillah diip GM lere mail attim paso.Ama sildim demedim hacklendim dedim :D
yaklasık 2 hafta sonra ciplak verdiler acc ı , bi 2 hafta sonra da 'reimbursement' hakkı kazanmısım hepsini geri verdiler.t1 kemer bileklik falan ah ye koydum direk :D

ah olayi biraz absurd geldi ama harbiden 6 aydan uzun sure database'da kaliyor mu dis ettigimin kayitlari?
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Accountun durumuna bağlı birazda. İnceliyorlar yani, özellike hack bahanesini kullanırsan zor durumda kalabilirsin.

1 senelik silinen karakterin geri döndüğünü gördüm. Çıplak veriyorlar genelde, hiçbirşey olmadan.

Ama dikkat et, bu "Reimbursement" sınırlı birşey. Karakteri aldıktan sonra başka bir item istersen, "Hakkınız kalmadı" gibi bir laf edebiliyorlar.

of,hic kasmadan ciplak karakteri alirim arkadaslardan 300-500g alirim onla drake mountu geri alirim,lvl kasma icin gerekli itemleri de boostla falan alirim q rewardlar falan,yalan soylemeye hic gerek yok di mi
Sosyal ağlarda paylaş

herşyini alabilirsin.
en kötü durumda bile,aradan 1 yıl 2 yıl geçmiş farketmez,herşeyini alabilirsin.

bazı durumlarda bankandaki itemları alamıyorsun,o zamanlardada izah edersin şu kadar badgeim şu kadar goldum şu şu primalalr vardı diye.

veriyorlar.

tecrübeyle konuşuyorum.

AYRICA en önemlisi,itemlarını isterken,oyunu bırkaıp geri geldiğini belirt,bunun üstüne bak,itemalrının yok olmuş olmasının canını sıktığını motviasyonunu yok ettiğini fln söle,drama yarat.
oyuna geri dönenlerden olduğun için kıyak geççez fln der geçerler.

ayrıca,oyuna döneceksen eğer,henüz oynıyan bir arkadasın acc. management bölümünden "scroll of ressurection" seçeniği kullansın sana,1 ay beleş oynasın,kıyak yapmış olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

AYRICA en önemlisi,itemlarını isterken,oyunu bırkaıp geri geldiğini belirt,bunun üstüne bak,itemalrının yok olmuş olmasının canını sıktığını motviasyonunu yok ettiğini fln söle,drama yarat.
oyuna geri dönenlerden olduğun için kıyak geççez fln der geçerler.

ayrıca,oyuna döneceksen eğer,henüz oynıyan bir arkadasın acc. management bölümünden "scroll of ressurection" seçeniği kullansın sana,1 ay beleş oynasın,kıyak yapmış olursun.

Karakteri sildikten kisa bi sure sonra GM ile konustum,dedim kizdim falan ondan sildim ama chari vermesen de olur ben 6 ay sonra tekrar accountu acsam alabilir miyim diye sordum.Tamam dedi sen actigin page'i kapama ben chari veriyorum dedi,5 dakka sonra ciplak geldi char,itemler icin arastirma yapcam dedi ama uzun surer,sonra dedim kendime lan bu herif vercek yine chari basliycam oynamaya bi fark etmiycek,neyse chari tekrar sildim accountu iptal ettirdim yani drama yapmistim zaten.Ayrica bana tek lazim olan biraz gold ve bi kac item o da yesil mavi fark etmez cunku expansion icin donerim donersem oyuna.Scroll of res'i unutmustum,iyi oldu hatirlattigin lol

Gangren said:

Zor değil, önemli olan, karakteri ilk geri aldığında harcayabilecek biraz goldun olması.

3k gold ve 100e yakin epic shard(unuttum adlarini vay be) 50 mavi shard dagittim silerken,essek degiller verirler heralde birazini geri
Sosyal ağlarda paylaş

üstündeki itemları her türlü alırsın
hiç olamdı listesini yaparsın,güzelce anlatınca alıyorsun.

biz bir grup arkadaş oalrak bırakmıştık,6-7 kişi
bir kaç ay önce 6-7 kişi aynen geri döndük
kimimiz bankamızı geri alamadık,ama hepimiz üstümüzdeki tüm itemlarımızı geri aldık.
Sosyal ağlarda paylaş

GM çağırırsan yardımcı olur adamı instancedan çıkarmaya.

Bizde geçen gün gruul yaparken ML ayarlamayı unuttuk, bizim warlockta istediği itemı almak için Maulgar'ı lootlarken yanlışlıkla Platei aldı. Gm çağırdılar itemı onun çantadan alıp öbür adama verdi Gm.

Olm Oktav scroll of ress yaparım ben sana merak etme :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...