Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bursaspor-Beşiktaş

PaSCaL21

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar sizce bu bursa macı nolur?Takım maça çok stresli çıkacak bundan eminim vede şundanda eminimki takım eger bir beraberlik yada mağlubiyet alırsa büyük düşüşe geçeriz sizce nolur bu maç veya bu maçın doguracagı sonuclar nolur yorumlar... :)[signature][hline]Your death will be avenged !!!
Sosyal ağlarda paylaş

bursa acaip kötü bayadır umarım puan falan kaybetmeyiz..

bu arada gazeteler BJK yi karıştırmak için ellerinden geleni yapıor sanırım..
basın acaip yüklenior beşiktaş'a
belki dogruluk payları wardır haberlerin..
sinan engin istifa edicekmiş
yönetimden adamlarla kavga etmiş

ilhan i satıyormuşuz.. ahmet dursun a dön gel diyormuşuz..
yok sora ne biliim takımda şu bununla kavga etmiş bilememne
baya haber wardı gazeteede
Sosyal ağlarda paylaş

hakem kotumu ıdı lucecu ne amacı vardıkı ulassın garıbıyetten baska[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...

[Bu mesaj Llama tarafından 01 February 2004 19:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben de gördüm. bariz tıpatıp aynı pozisyon. erol 2. sarı kartı görüyo atılıyo
yasin ikinci sarı kartı görmüyo 2 dakka sonra oyundan alınıyo atılmasın diye.

ben bu kadar bariz bişey görmemiştim bugüne kadar. aynı maçta resmen tıpatıp aynı pozisyon yani. bu kadar çifte standart olmaz ki...

bu arada bundan sonra hep tümer atsın penaltıları. maşalla hep kaçııryo :)[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

valla daha önceki maçlara oranla defans çok iyiydi bence oldukça sevindim buna. bursanın girdiği pozisyon var mıydı? 1 tane ilk yarıda kafa topu hatırlıyorum o kadar. 4-1 fln olamazdı yani pozisyon yoktu ki.

bunun yanında rekor pas hatasına rağmen birsürü pozisyonu değerlendiremedik peh.

hakem de penaltı pozisyonunda kırmızı gösteremeyince yasini atamadı bütün gazeteler yasinden bahjsetti yahu ayıptır ya benim gözüm kör penaltı pozisyonunda karşı karşıya değildi ilie ya da medya tam anlamıyla işin dozunu kaçırdı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...