Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Dawn of War 2

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

ben de yükledim az evvel 3-4oyun attım.
güzel ya. coh mantığı cover yapmışlar. ama ne akdar efektif bakadım.
anlamsız crash veriyor çok oynayınca snaırım. onları bug report ile report edin bence bilinçli oyuncular olaraktan : )
beta yükleyenler gece toplanıp oynaybiliriz diye düşünmekteyim. eğlenceli olur.
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 gündür sinavlardan vakit buldukca oynuyorum, oyun cok saglam.

"Hero gelmis bla bla" demeyin cünkü herolar ates altinda cok kolay ölüyor. Warcraft'daki gibi bir hero dünyaya bedeldir mantıgı yok oyunda pek, daha cok heronun yaninda getirdigi global özellikler ise yariyor ( mesela Apothecary'nin heal atabilmesi gibi ).

Cover olayi güzel, ama bu demek deil ki melee zayif tam tersine assault marine'ler mesela sabit kurulan devestator bolter gibi uniteleri dagitiyorlar.

Sadece over deil bu arada suppression da var, sikisinca retreat de var.

Bi de oyun microya dayali felaket derecede. Bir tactical space marine squad'i 500 req mi ne ve dakikada CoHdaki gibi 250-300 arasi geldigi dusunulursa eski DoWdaki gibi "ya allah bismillah" diye dalamiyorsunuz.

Squadlarin özellikleri ve özellikle silahlarinin ayarlanabilmesi olayi gayet güzel.

En sonuna kadar grafikleri actim, ne diyim yani bi RTS icin fazla bile bu kadari hehe :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
said:
Cover olayi güzel, ama bu demek deil ki melee zayif tam tersine assault marine'ler mesela sabit kurulan devestator bolter gibi uniteleri dagitiyorlar.

abi iyide, cover ranged attackları engelliyerek zaten ranged'ı degil melee'yı guclu kılan bi olay.

Suppression demek istemisim cover demisim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gimli said:
Ya renk paleti korkunç neşeli geldi cohtan sonra, gözüm alışamadı bi türlü.

Genel olarak, COH for dummies havası verdi bana ne yazık ki. Ünite sayısı olarak, makrosal olarak, kaynak yönetimi olarak. Ama oynanır mı oynanır

renk paleti derken Warhammer 40k nin en guzel yani degisik renkteki squadlar takimlar vs. Ben cok begendim. Evet, CoH un daha sadelestirilmis hali, adamlar resmen world in conflict ve CoH'u birlestirmis.
Sosyal ağlarda paylaş

Gimli said:
Genel olarak, COH for dummies havası verdi bana ne yazık ki. Ünite sayısı olarak, makrosal olarak, kaynak yönetimi olarak. Ama oynanır mı oynanır

tekrar coh'a baslamışken, dur sunda bıraz ısınıyım dow2 de koparım derken olmadı bu sımdı soledıgın.
Sosyal ağlarda paylaş

sımdı oynadım ben az once, biraz basit kacmış cidden coh'a gore,
grafıkleri biraz daha nlaşılabilir olabilirmiş cok kalabalık ve yorucu, aha bu devastatormu tactıcalmı dıye ugraşmıyalım yanı ayıp.

oyun ınfo graphıcsde gui de batırıyo su anda.

multipe selection yaptıgımda ne selectiondaki squadların adam sayısını nede healtını goruyorum.

marineler marine olmuş ama orası guzel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...