Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sphere Server 1.0 Download saati.

Larethian

Öne çıkan mesajlar

bug buldum galiba şu ilk girdiğimizde herkese verilen itemler dışında bi bag içinde dier itemler verilio her girdiiimizde o itemler tekrardan verilio :)[signature][hline]Forumlara bir şey yazmadan önce dur iki kere düşün sonra da tıkla
-----------
We are following the will of the one
Through the dark age
And in to the storm
Lord I'm mean
-----------

Ardenia FRP Sitesi
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben 2.0.3 le girince bad client version , runuo ile girince ise girince banlıyor yani nası patch yapacagım ben bunu...Bazı shardlarda runuoda ustune basınca patch yapar ama bunda olmuyor netten alacaz mecbur help pliz lol[signature][hline]:rock: Kolayoyun UO Developer :rock:
:rock: Etheria UO Webmaster :rock:
:rock: Lothlann UO Owner :rock:

Sosyal ağlarda paylaş

daha kod sistemini bilmiyorsunuz birşey etmiyorsunuz.. ability ler çalışıyor kim çalışmıyor dediyse eksik bakmış.Malas ve ilshenar geldi büyük bir + olarak.Yeni yaratıklar var durun daha leb demeden leblebiyi bilmeye uğraşıyorsunuz.[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
allah allah deyip geçer genç osman..

Fiuuuuvvvv taksimetreeeleer
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ben patch yapmaya calısınca patch session complete diyor ok diyorum kapanıyor patch yaptım zaten olmuyor ya biri koysan nete nolacak merak ettım alla alla hicmi yardım sever yok...[signature][hline]:rock: Kolayoyun UO Developer :rock:
:rock: Etheria UO Webmaster :rock:
:rock: Lothlann UO Owner :rock:

Sosyal ağlarda paylaş

Runuo nun Sphere gore tek farki sphere dev. lerinden kat kat daha hizli calismalari. Yoksa Runuo cıkali sunun surasinda ne kadar olduki.

Ve anladigim kadariyla sphere 1.0 in daha yamali bir sürü sürümü cikacagi sadece adi 1.0 olmus.

Birde Runuo ya benzememiş diyen arkadaslara da guluyorum sadece ,Runuo OSI yi temel almistir Sphere de oyle neden benzemesin ki OSI ne yaparsa onlarda onu yapicak[signature][hline]www.elanrealms.com No Speed, No Inj.
A tale that goes on. Become a part of it.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir türlü giremedim , sunucu kapalıymış gibi oluyor , bir süre connecting de bekliyor sonra bağlanamıyor .. açık mı ?[signature][hline]Gitti gelmez bahar yeli;
Şarkılar yarıda kaldı.
Bütün bahçeler kilitli;
Anahtar Tanrıda kaldı.

Geldi çattı en son ölmek.
Ne bir yemiş, ne bir çiçek;
Yanıyor güneşte petek;
Bütün bal arıda kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HerenIstiaron, 03 February 2004 16:55 tarihinde demiş ki:
ben bir türlü giremedim , sunucu kapalıymış gibi oluyor , bir süre connecting de bekliyor sonra bağlanamıyor .. açık mı ?

Bendede aynısı oldu bende galiba kapandi dedim denemedim bir daha birde sadece bende oluyor sandım neyse yaLnız deilim :)

Bize yardim edebilirmisiniz..
Server kapalimi?
Acıksa nasil girecez ?
Client 4.0.1b var. Yalnız giremedim...
Galiba kapalı ![signature][hline]Icq =224455507
Mail = Xharloan
Ba$arI AyrIntIlarda GizLidiR.........
Asi vE Mavi

Sosyal ağlarda paylaş

ben demiştim 1.0 ın bööle buglu olacağını
runuo bu sphereden daha sonra geliştirilmeye başlandı die biliorum.
runuo sphere in şu anda yapmaya çalıştıı şeyden kat kat daha iyisini kaç beta önce yapmıştı bunu da söliim
sphere runuonun şu anki tadına gelinceye kdr daha çok zaman geçer geldiinde de ya runuo süpper bi olay olur ya da zati ea yeni bi oyun çıkarcak uo nun üzerine uo nun tüm oyun düzeni deişçekmiş o olur ya da
runuo c# kullandığı için çok daha kolay ve çok daha hızlı yazılıo kodlar[signature][hline]Forumlara bir şey yazmadan önce dur iki kere düşün sonra da tıkla
-----------
We are following the will of the one
Through the dark age
And in to the storm
Lord I'm mean
-----------

Ardenia FRP Sitesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...