Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I Can Football

Krusty

Öne çıkan mesajlar

evet lopeth heauh.

geç geldin sen gece 4.5 gibi fln iyi oyun dönüyodu iyi paslar, iyi defanslar. sonra bebeler uyanınca cıgrından cıkıyo oyun. geceleri çok zevkli oluyo. ama şu buglar ve oynanabilirlik genişletilirse cok cok ınanılmaz zevkli olur takımlar kurulur turnuvalar dahi yapilabilir mantık cok iyi. Mesala istediğin numarayı alamıyosun fln. Botların mantıgı cok kotu.
Sosyal ağlarda paylaş

En anlamadığımda küfürsüz futbol oynanmaya veya oynamaya çalışılması. Arkadaşım oynadığın oyun futbol. Maç yapıyorsun. Küfürsüz futbol olmaz. Basacan küfürü. Ben basıyorum rahatlıyorum.

Oyun kötü. Bir tek küfür ederek rahatlattığı için oynuyorum :/. O da zaten günde 1 maç falan. Ha rpg gibi olursa o zaman seviniriz. Yani gol atınca falan özelliklerin artması falan gibi şeyler olursa tadından yenmez.
Sosyal ağlarda paylaş

girdim her yerde aynı adamdan bi tane var topu alıp herkese çalım atıp duruyor ne onun takımındaki ne başka takımdaki adamlara top gelmiyor diğerleri de oturmuş ona küfretmekle meşgul sildim tez vakit büyüsün de gelsin ama güzel girişim hep istemiştim bu tarz bi oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...