Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Class seçimi v.1923195

pch

Öne çıkan mesajlar

Evet wowa yeni baslayacağım, class konusunda kafam baya karışık.Hunter ve warlock çok fazla olduğu için açmayı düşünmüyorum.Warrior açmayı düsünüyordum ama kasmasının zor oldugunu zevkli olmadigini ve pvp de iyi olmadığını söylediler.Eğlenceli,pvp de iş yapan, pve de yer bulabilen güçlü bir class ne olabilir ? Warrior ve mage bu alanlarda nasıldır anlatırsanız cok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

zevk meselesi göreceli oldugu icin başkalarının dediklerine kulak asmamanı, senin ne yapmak istedigine yogunlaşmanı öneririm, tüm classların pve, pvpdeki rollerini, spec tarzlarını flan ogren, ona gore neden keyif alacagını düşünüyosan onu aç, bu serverda çok warlock var warlock açma falan diyenleri de dinleme, long story short; kalbini dinle
Sosyal ağlarda paylaş

ne yaparsan yap hunter açma lvllaması sırasında kendini tanrı gibi hissedersin (örn: lvl62yim üzerimde 63 elite varken 62 rogue campladım )sonrasında "lan ben bunu kesemiyorm !! lan bunuda kesemiyorm !! lan bu bile beni kesti ühühühüh" moduna bürünürsün
( örn: arenada da bgde de ilk hedefsindir,kolay ölürsün ) gearlanana kadar o arada sıkılmazsan devamı gelir ama insanlar zaten seni dışlamışlardır huntardsın diye.
ben 70 hunterımı haftada 10 arena maçı ve daily pvpler dışında askıya aldım druid yapıyorm ama tırsıyorm.herkesin bedduaları druidlerin üzerinde temiz bi nerf yemezler umarım

not: nerfi yiyeceklerse bile erken yesinlerde lvllamayayım...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben iyi pvp yaparim kendime guveniorum dersen warrior, druid, rogue ac.

warrior yada rogue olursan yanina bi healer bul. Arenada 2k+ rating yapamazsan pvp yi birak.
Tabi arkanda seni tutucak biri yoksa bg de bayabilir bu classlar.

Mage ve warlock eglencelidir. Ben ikisine de sahibim ve mutluyum. Bunlari da tavsiye ederim.

Ama onemli olan senin ne istedigin. Her class yarma potansiyelina sahiptir. Yeterki oynayan hakkini versin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...