Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Command & Conquer: Red Alert 3

moriQ

Öne çıkan mesajlar

tunch said:
abazan nerdlere çocuk oyunu satmak için bu kadar hatun koymak nedendir ki yani..

iyi de oyun çıktığından beri dönen muhabetin yüzde 70'nin hatunlar olduğu düşünülürse ki bu sitede demek ki adamlar başarmışlar. ayrıca oyun iyi olmuş multi kasmak lasım asıl yorum için ama bence iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

allied sovyet rising sun

hepsinin görevlerini bitirdim..

skirmish oynadım üstüne..

skirmish'e göre sovyetler herkese bariz ağır basıyo.. balance yok gibi bişey

direk şunu söyleyebilirim.. güç açısından:

1) Sovyet
2) empire of the rising sun
3) allies

Allies acayip ezik olmuşlar.. sovyetlere karşı falan hiç şansları yok..

Brutal teketek yaptım 3-4 kere.. allied oldum hepsinde ağır yenildim.. sonuncusunda sovyet oldum.. ucu ucuna yenildim.

arada büyük fark var. 2-3 tane o küçük örümcek robottan yapıcan 2 tane hava defansı gerisi tank.. bitti işin. ha bi de araya 3*-5 tane ayı koy.. kimse duramaz karşında
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunlarda denge saglamak acaip zor w3 icin 4 5 yıldır ugrasıyorlar nafile.Tabi skill>race oyuncuların %80 90 ı icin ama o geri kalan %10 pro tabir edebilecegimiz kısım belirliyor aslında imba kısımları falan.
Ben böle ea dan cıkmıs bir oyunda denge falan hak getire.Blizzard bile bu iş için yıllarca ugrasıyorsa ve tam olarak gercekleştiremiyorsa ea gibi firmalardan cıkmıs bu gibi oyunlarda raceler arasında denge falan beklemek abes.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hem güzel hem kötü...

o kadar avrat gösterdiler çok güzel sinematikler olcak sandım, gayet fostu oyunculuk diyaloglar vs.

red alert 2 nin intro videosuyla 3 ünki arasında dağlar kadar fark var mesela.

onun dışında grafikler falan sara krizine sokar adamı ne kadar canlı renkler. savaş oyunu diil de pokemon oyunu oynar gibi...

müzikler de hoş. hele bi tane rusça marş müziği var çok hoş olmuş. ama bütün müzikler gaz. red alert 2 de falan arada sakin müzikte çalardı. böyle bangır bangır saatlerce çekilmiyor müzik...

ne biliim büyük bi ra fanıyımdır aslında ama bu oyuna ısınamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun laf edilmeyecek tek yanı muzikler bence de. rus marsı ben de cok sevdim. diger parcalar da iyi. hell march'ın 2 versiyonunu dinledim, giris videosundaki farklı, bir de ra1'deki gibi baslayan var. ikisi de guzel, yine ra2'den bi parca var ama degisik versiyon tabi. cok gaz olmus valla.
Sosyal ağlarda paylaş

keldron said:
Oyunlarda denge saglamak acaip zor w3 icin 4 5 yıldır ugrasıyorlar nafile.Tabi skill>race oyuncuların %80 90 ı icin ama o geri kalan %10 pro tabir edebilecegimiz kısım belirliyor aslında imba kısımları falan.
Ben böle ea dan cıkmıs bir oyunda denge falan hak getire.Blizzard bile bu iş için yıllarca ugrasıyorsa ve tam olarak gercekleştiremiyorsa ea gibi firmalardan cıkmıs bu gibi oyunlarda raceler arasında denge falan beklemek abes.

blizzard kendisi itiraf ediyor 4 irkta denge sağlanamiyor diye ( sc 2 sorularına bakın sclegacyden görürsünüz) ayrıca starcraftın onlarca patch'e rağmen hala bir sürü dengesizliği olduğuna dair rapor bile yazarım ( yıllarca oynadım evet arada bir gene oynarım evet)

en dengeli oyun satrançtır ( aynı ünitler savaşıyor) onda bile beyaz bir adım önde hareket eder. olay denge değil ünit çeşitliliği ve haritalar bir de ırkların birbirinden büyük boyutlarda farklı olması bu açıdan red alert bence 2 ye göre ilerleme kaydetmiş. ra 2 yi çol çocuk oynardı ( kendi çevremden bahsetyorum kimseye lafım yok eminim sizler cok daha kaliteli oynuyorsunuzdur alınmayın) oyunda yapılan muhabetler hep aynı yere varıyordu. red alert 3 üzerinde ciddi ciddi bir multiplayer deneyimim daha olmadı ama bana umut verdi. son bir ekleme daha yapiyim malasef starcraft 2 de çok renkli cancanli bir oyun. animeye kaymalarının nedeni de hem görsel olarak işin sonunun olmadığı bir dönemdeyiz adamlar fark yaratıp kalıcı olmaya çalışyorlar hem de wow'un gazı ve animelerin popülerliğinden faydalanmaya çalışyorlar. diyeceklerim budur dediklerimin hepsini bir kaç gün sonra yalanyalabilirim ciddiye almayın.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hamachi kanalı create edicem... nedense red alert severleri bulmak çok zor.

O yüzden oynamak isteyen varsa.. ettim create:

isim: Pati RA3
şifre: pati

giriniz abi oynarız online yakalarsak birbirimizi.

Ayrıcana benim oyun cracked olduğu için daha ilk versyon (1.0.0)

ama patchle update ettiğim 1.0.3 versyonlu directory'm de var, oyunu düzgün kutusuyla beraber alma fırsatı yakaladığım zaman onla da oynayabilecem.

---

Bu arada baya bi RA3 tartışılan forum gezdim, kimse Brutal'ı yenemiyor.. arada 1-2 yendim diyen var ama bilmiyorum yani..

Hard bazen zor bazen kolay.. 10 tane hard yaptıysam 7sini falan kazandım.

İçimde kontrol edilemeyen bir ally aşkı var.. neden bilmiyorum. Ally'lar genel olarak diğer ırklardan daha güçsüz olsa da ünitelerini ve o teknolojiyi falan çok seviyorum..

Oyundaki favori ünitem: Cryocopter

4-5 tane yaptınız mı bundan her ünite maksimum 3sn içerisinde donuyor.. Ondan sonra herkes 1 shot yapabiliyo :) çok eğlenceli
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:
ya hamachi kanalı create edicem... nedense red alert severleri bulmak çok zor.

O yüzden oynamak isteyen varsa.. ettim create:

isim: Pati RA3
şifre: pati

giriniz abi oynarız online yakalarsak birbirimizi.

Ayrıcana benim oyun cracked olduğu için daha ilk versyon (1.0.0)

ama patchle update ettiğim 1.0.3 versyonlu directory'm de var, oyunu düzgün kutusuyla beraber alma fırsatı yakaladığım zaman onla da oynayabilecem.

---

abi cumartesi bir takılalım red alert 3 eğer uygunsan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...