Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Command & Conquer: Red Alert 3

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Sadece yarım saat oynadım (Soviet ile Skirmish) ve beğendim.

Şirin yapmışlar o hoşuma gitmedi, japonlar anime, dreadnought ve apocalypse gibi yarmalar ufak ama geri kalan herşey aynı RA2. Modernize edilmiş, modern kontrol (Starcraft) unit ability, RA1'den deniz üniteleri, Generals'dan general ve unit abilityler falan.

Dinlediğim müzikler de aynısının modernize edilmişi, daha bir metal / senfonik olmuş, çok beğendim.

Cinematiclerde overacting hat safhada ama hatırlarsanız önceki oyunlarda da öyleydi. Bence şahane ve eğlenceli.

Ha evet ciddiyet gitmiş ama açıkçası Red Alert'ın şimdiye kadar yakaladığı yegane ciddiyet ilk oyundaki soğuk savaş atmosferi yüzündendi ki o olay ikinci oyunda da yoktu zaten. Sanat stili her ne kadar gökkuşağı Diablo 3, Toys r us Japonlar falan getirmiş olsa da sovyet üniteleri hala ağır abi imajına sahipler ve o canlı renkler oynanış kolaylığı sağlıyor. Her ne kadar Tiberium Wars'daki atmosferi tercih etsem de orada olmayan rahatlık RA3'de var.

Öte yandan oyun güzel bir espri anlayışı kazanmış, cinematicler, arada çıkan geçiş resimleri falan, SC2 videolarındaki gibi düşman generali webcam açıyor.

Yarım saatlik izlenimim kesinlikle (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun capon campaignini yeni bitirdim. Acaip cheese le dolu ama çok eğlendiriyor. Ünitelerin absürdlüğü ile aktörlerin zorlu rol yapmaları birleşince komedi RTS diye tür olmuş oyun.

RA2nin daha uç noktaya taşınmış hali gibi düşünün. Stratejiyi, dengeyi falan bir kenara bırakın, oturup eğlencesine campaign bitirin :>
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:
sistem ne istiyor ?

System Requirements:
* OS – Windows XP / Vista (32-Bit)
* Processor – XP: 2.0 GHz (Intel Pentium 4; AMD Athlon 2000+; Multiple Cores) / Vista: 2.2 GHz (Intel Pentium 4/AMD Athlon 2200+/Multiple Cores)
* Memory – XP/Vista: 1 GB
* Hard Drive – Media: 6.0 GB / EA Link: 12.0 GB
* DVD Drive - 8 SPEED
* Video Card – NVIDIA GeForce 6800, ATI Radeon X1800 or higher end DirectX 9.0c compatible gfx card
* Sound Card - DirectX 9.0c compatible (Creative Sound Blaster Audigy cards require a Intel P4 2.6 GHz or similar under Vista, Yamaha Xwave-512 not supported)
* Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2-8 Players
* Input - Keyboard, Mouse
* Optional – VoIP Headset
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:
bLackcha0s said:
sistem ne istiyor ?

System Requirements:
* OS – Windows XP / Vista (32-Bit)
* Processor – XP: 2.0 GHz (Intel Pentium 4; AMD Athlon 2000+; Multiple Cores) / Vista: 2.2 GHz (Intel Pentium 4/AMD Athlon 2200+/Multiple Cores)
* Memory – XP/Vista: 1 GB
* Hard Drive – Media: 6.0 GB / EA Link: 12.0 GB
* DVD Drive - 8 SPEED
* Video Card – NVIDIA GeForce 6800, ATI Radeon X1800 or higher end DirectX 9.0c compatible gfx card
* Sound Card - DirectX 9.0c compatible (Creative Sound Blaster Audigy cards require a Intel P4 2.6 GHz or similar under Vista, Yamaha Xwave-512 not supported)
* Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2-8 Players
* Input - Keyboard, Mouse
* Optional – VoIP Headset

detaylarım en yüksek seviyede gölge ve AA yı kapadım,(1280X800)

2 gb ram +4 gb radyboost

core2 duo 2 ghz + Mz Cpu accelerator(program) 2ghz idi ama çekirdek hızını arttırdım su an kac oldugunu bilmiyorum

geforce go 7300 + bi kaç overclock (ekran kartı istemiyor ciddi olarak.)

zerre kasma yok

saygılar.
(+ olarak ekstra altına fan, malum yanma olsaılığı:P)

tahminimce en düşük seviyede p4 2ghz 1 gb ram 128 mb ekran kartı masaüstünde rahat oynanır.

edit ben spompas
Sosyal ağlarda paylaş

Nomak said:
said:
sistem ne istiyor ?
geforce go 7300 + bi kaç overclock (ekran kartı istemiyor ciddi olarak.)

zerre kasma yok

saygılar.
(+ olarak ekstra altına fan, malum yanma olsaılığı:P)

Bugun okudugum en guzel mesaj çekiyorum şuan sevgiler :D

merak etmene gerek yok aynı heyecanı bende yaşadım dier dandik makinada bile çaılşti multi atıorz arkla
Sosyal ağlarda paylaş

Japonlar araç halinde başlayan binalarıyla ayrı bir oynanış stiline sahipler, ilginç olmuş.

Allies da Soviet gibi aslına sadık.

Hani böyle saldırı altındasın uyarıları olur ya, onlar yeterince iyi değil mi yoksa benim kulaklarda mı bir sorun var ? Bazen airstrike ile 2-3 bina gidiyor, farkına varmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Air strike gelirken haber vermiyor ama ilk saldiridan sonra birseyler soyluyor.
Capon campaign bitirdim baya guzeldi.
Simdide sovietlere basladim umarim ayni zevki alirim, ayrica bullfrog la ayilari firlatabiliyormusuz cok komik oluyor bir deneyin :D
Yanliz japonlar biraz fazla guclu olmus galiba, bazi bolumleri sadece kamikaze bombardiman ve superweapon la kazandim. Kamikazenin son rank i cok imba birsey >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

oh be.. bi tek ben mi beğenmedim diyodum
bi kere çok fazla karmaşa var, daha soviet campaigninde üniteleri tanımaya çalışırken çok zorlanıyorum araya giren yazılar yüzünden
gerçi alışamamamın nedeni 3 gündür starcraftı bitirmeye çalışıyorum scnin mükemmelliğinden olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Electronic Arts: Los Angeles tarafından PC ve Xbox 360 platformları için geliştirilen RTS oyunu Command & Conquer: Red Alert 3'ü 1.02 versiyonuna yükselten yamayı yayımladı. Oyunun menü geçişlerini ağırlaştıran otomatik güncelleme sistemini düzelten 27 MB'lık yamayı bu adresten indirebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Başta ben de alışamadım oyuna "bu ne be" fln dedim ama sonradan adından dolayı bi şans daha veriyim dedim ve oyundaki bu karmaşayı yaratanın yanınızdaki komutan olduğunu farkettim en azından benim için. zaten geçmiş oyunlarla olan en büyük fark bu. Tutorialı oynayıp yanınızdaki komutanı nasıl yöneteceğinizi bi netleştirin kafanızda sonra o şekilde oynamaya başlayın o zaman zevkli olmaya başlıyo. eski oyunlara yine yaklaşamıyo belki ama en azından adını hak ediyo oyun bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...