Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi Twink hangi Class dır..

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

tabi herkezin farklı bir bakış açısı var.
twink güzeldir diyen arkadaşların fikirlerine saygı duyuyorum,benimde oldu
doğrudan cocuk dövmek gibi birşey,tamam rahatlatıyordur insanı belki,ama yinede eşşeklikmi?eşşeklik.
şahsen twink denilen karakterler hoşuma gitmiyor.
ama level 1 twinkler var,bak onlara helal derim,600 hp, 10 crit and 50 Damage Reduction lı pala vardı level 1

ama şunu sölemeden geçemeyeceğim
kimi gider,hıyar kovalayan prens olur
kimi gider,mertliğin peşinde KRAL olur
birinden çok vardır,adı sanı kalmaz
birinden 1 tane olur,efsanesi unutulmaz.

sağlıcakla
Sosyal ağlarda paylaş

kral ya da prens olmak... hmm... log out olunca da kalıyo muymuş bu ünvanlar?

en büyük başarım wow da şu ana kadar, 2v2 de 2k ya ulaşmak overpowered druidimle. pek mutlu oldum hatta başlık bile açmıştım burda :) ayrıca MH'de Archimond'a ve BT'de de RoS ye gelen guildimde Druid ve Rogue klas lideriyim şuanda. haftada sadece 2-3 gün raid yapan birisine göre fena sayılmaz. bunları böbürenmek için söylemiyorum, çünkü böbürlenecek bişey yok ortada millet aylardır Illidan'ı farmlarken... sadece "twinkler lvl 70 olup guild bulamayan, ab de ezilen tipler" önermesinin yanlış olduğunu göstermek istedim.

PS: ab lerin en azından onda birini kazanıyoruz Alliance olarak! lol EotS de durum daha da vahim...
Sosyal ağlarda paylaş

valla zamanında lvl 19 twink kasıyordum executusta inanılmaz zevkliydi. hem hordeda hem de allianceta twink grubu vardı sürekli twink vs twink yapıyorduk ve oyundan en çok zevk aldığım zamanlardı

sonra crossrealm pvp çıktı twinki bitirdi ama çünkü her savaşta 2 tarafta da en fazla 4-5 twink oluyordu ortalama da 2 twink. doğal olarak zevkli değil twink olmayan karakterlerle savaşmak öyle olunca da bırakmıştım tabi.

şu anda nasıl bilmiyorum ama twinklerle twinklere karşı mücadele etmek (iki takımın da %90'ı twinkken) çok zevkliydi.

ne nefarianda server first kasarken, ne de twin cthun vsdir server first için kasarken bu zevki almamıştım ben valla :) ama dediğim gibi cross realm bgler olayı bitirmişti benim için
Sosyal ağlarda paylaş

Kenu said:
kral ya da prens olmak... hmm... log out olunca da kalıyo muymuş bu ünvanlar?

en büyük başarım wow da şu ana kadar, 2v2 de 2k ya ulaşmak overpowered druidimle. pek mutlu oldum hatta başlık bile açmıştım burda :) ayrıca MH'de Archimond'a ve BT'de de RoS ye gelen guildimde Druid ve Rogue klas lideriyim şuanda. haftada sadece 2-3 gün raid yapan birisine göre fena sayılmaz. bunları böbürenmek için söylemiyorum, çünkü böbürlenecek bişey yok ortada millet aylardır Illidan'ı farmlarken... sadece "twinkler lvl 70 olup guild bulamayan, ab de ezilen tipler" önermesinin yanlış olduğunu göstermek istedim.

PS: ab lerin en azından onda birini kazanıyoruz Alliance olarak! lol EotS de durum daha da vahim...

Şurası boydan boya off-topic. Benim mpostlarım değil yani off-topic. Get your facts right.

ps: Warriorlar ve locklar 49 twink tercih ediyorlar genelde. Rogue/hunter'lar 19.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...