Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

amannnn tanrııımmmm saattt kaç olmuş

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:
bir yakınımdan duyduğuma göre kuş gribi davasına telef edilen tavukların çok büyük bölümünü kfc almış cüzi bir miktara, bir yan kuruluşuyla, gıdada kullanılamaz şartı ile.. kfc den yemeyin demişti.

rakip firmaların uydurmaları veya atmaca.
inanmayın böyle şeylere.
hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

doruk böle bişeyin senin bile(hakaret manasında demıyorum) bilebileceğin bişey olma şansı var mıdır sence? sen duyduysan bunu hiç mi bi gazeteci, rakip firma, sivil toplum örgütü duymamış? bunlardan herhangi birinin araştırıp doğruluğunu ispatlaması demek KFC nin dünya çapında çöküşe uğratılması demek, çökertenin ödüllerden ödüllere boğulması demektir, tavukları imha edende devletin adamları. ''ben kfc de yemek yedim'' diyen herkesin TC ye dava açabilmesi demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında amacım gecenin bi vakti benim gibi aç ve çaresiz insanların karşısına bi kutu tavuk koyup göz zinasına sebebiyet veren mayheme ufaktan acaba dedirtip kusmasına neden olmaktı fakat sanırım kendimi fazla kaptırıp iyice salladım hehehe

dur bak yine yalan söyledim tamam aç değilim daha yeni bi kavanoz nutellayı ekmeğin üstüne boca edip yedim ama aç insanlar da olabilirdi

lan nutella değil çokokremmiş yediğim artık farkında olmadan yalan söylemeye başladım noluyo lan bana
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...