Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konu Disi Elden Gidiyor!..

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Valla sadece 3 dk da elde ettigim izlenimler sonucu Konu Disi bolumunun coplestigi kanisina varmis bulundugumu saniyorum.Garbage dururken bu bolumun islevini niye bozuyorsunuz canim kardeslerim...

Hadi ben kactim.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

insanlar hala konu dışının ne anlama geldigini anlamadigindan çogu zmn olabiliyo böyle bişi tam elden gitmiş sayılmaz ama "kumpir hedesi,ördek gagasi" gibi topic fln açılınca kıl olmuo deiliz yani[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OutTrader, 03 February 2004 21:33 tarihinde demiş ki:
..."kumpir hedesi,ördek gagasi" ...

Yaa abi ya bugün bende bi gariplik var ya da herkes iyi espri yapma gününde (ne demekse) kumpir hedesi ördek gagası nedir ya? :D[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Yok bu konu gereksiz deil adam fikrini soylemiş ama bence fikri yanlış o başka :)[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OutTrader, 03 February 2004 21:33 tarihinde demiş ki:
insanlar hala konu dışının ne anlama geldigini anlamadigindan çogu zmn olabiliyo böyle bişi tam elden gitmiş sayılmaz ama "kumpir hedesi,ördek gagasi" gibi topic fln açılınca kıl olmuo deiliz yani

Ya Konu Dışı ne demektir ya bi bana açıklasanıza konu dışı dediğin başka hiç bir başlık altında veremediğin bir şeydir. Eeee öyleyse sen ördek hedesi ni nereye açıcan ki konu da anlamlı adam bir şey sormuş eğer gidip de internet bölümüne mi açsaydı konuyu.

Bir de her konuya Garbage diyen insanları kınıyorum. İnsan sırf bu yüzden konu açmaya korkuyor ya aşşalıcaklar mı beni diye aha da kınadım.
*!Kın*[signature][hline]Ne faşizm , ne komunizm
Yaşasın Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

bak konu dışı burasi
bi topic var bi fotograf makinasi ile ilgili görsel sanatlar duruyoken buraya açmılmış, sonra kumpir çubuğu var yani nedir bu nasıl bi topictir, nfs topici var oyunlar bölümü ne güne duruyor, alt +f4 üstüne bide alt + ctrl + del açılmış bunlar nedir.
iyi tamam bayram fln geyik yapalim eglenelim konu dışı komik bi bölüm okuyorum egleniorum gecenin bi yarisi acıorum garip fotolar konmuş korkuyorum.
şöyle bi durum varki bazi insanlar sadece bu bölüme bakiyor tamam baksinlar olabilir yani illakide tarih bolumunu mmorpg bolumunu okucaksin diye bişi yok ama sonra hep buraya baka baka ne açarlarsa buraya aciolar, bilinç altından olan bişi muhtemelen bilemiorum yani.
konu dışı ile daha çok ilgilenilsin, daha çok topicleri yerlerine koymaya çalişalim lütfen[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...