Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beni de kapatın!

Tron

Öne çıkan mesajlar

Az önce mail adresime "beni de kapatın" diye bir mail geldi. Sizinle paylaşmak istedim.

Sayın Yetkili,,,
Kendi kanaatimce, kapatılmamın ülkem, devletim ve insanlık adına çok yerinde bir karar olacağını düşünüyorum.
Bugun piyasaları 1 tane kendini bilmez insan mahfetti... Benim oldugu gibi sizinde çocugunuzun ekmeği ile oynadı... Bu atılma destek verin sanal alemde tepkinizi koyun...!

Zaten Ak parti piyasanın kötü gidişatını birilerinin üzerine kakalamaya çalışıyordu. O birini sonunda buldular.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle derinliği olmayan borsacıklarda,birilerinin sürekli ganimet vurmaya çalıştığı borsacıklarda açıkçası şaşırılmayacak durumdur..k.ırak a girilir borsa düşer,kapatma davasında düşer,başbakan aksırır düşer,abd ekonomisi durulur düşer,iran bikbik yapar düşer...

eee düşerse düşsün be,ben ekmeğimi borsada toto oynayarak çıkarmıyorum,bahaneye bak,borsa düşermiş..her fırsatta düşüyo zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

arjantin said:
böyle derinliği olmayan borsacıklarda,birilerinin sürekli ganimet vurmaya çalıştığı borsacıklarda açıkçası şaşırılmayacak durumdur..k.ırak a girilir borsa düşer,kapatma davasında düşer,başbakan aksırır düşer,abd ekonomisi durulur düşer,iran bikbik yapar düşer...

eee düşerse düşsün be,ben ekmeğimi borsada toto oynayarak çıkarmıyorum,bahaneye bak,borsa düşermiş..her fırsatta düşüyo zaten...

Arada bir ekmek lafı geçti de yazayım dedim. 300 gr.lık ekmeğin yeni fiyatı 800.000 eski Türk Lirası olmasını istiyormuş fırıncılar. Gerçi enflasyon yok ülkede ama 500.000 eski Türk Lirası'ndan 800.000 esk Türk Lirası'na çıkıyor ekmek haberiniz ola.. Beni de kapatın yemek yemeden yaşamak isityorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ekonomi global olarak sıkıntıda ya, neyse.. millete sorarsan "sorun yok canııım" diyorlar. "cari açık olm.." diyecek oluyorum ama pek izin vermeden cümleme "yok sorun değil o!" diyorlar.. ben bişi demiyorum artık ama böle giderse hazirana öperler gibi bir düşünce geziniyor.. ama söylemiyorum bişi, ben bişi demedim!

arada öle bi tilki geliyor işte aklıma.tilkileniyorum birazcık.

tilki tilki döviz kaç?
Sosyal ağlarda paylaş

Yapılanları görüp de elinin kolunun bağlı kalması kadar korkunç birşey yok. Body Snatchers diye bi film vardı, hatırlar mısınız, uzaylılar dünyaya iniyor, insanları öldürüp yerlerine geçiyorlar. Herkes bir bir uzaylıya dönüşüyor ve kendilerinden olmayanların peşine düşüyor, herkesi kendilerinden yapmaya çalışıyorlar.

Memleketi gördükçe aklıma o film geliyor.

Ağla nileppezdel, açılırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Tron said:
Az önce mail adresime "beni de kapatın" diye bir mail geldi. Sizinle paylaşmak istedim.

Sayın Yetkili,,,
Kendi kanaatimce, kapatılmamın ülkem, devletim ve insanlık adına çok yerinde bir karar olacağını düşünüyorum.
Bugun piyasaları 1 tane kendini bilmez insan mahfetti... Benim oldugu gibi sizinde çocugunuzun ekmeği ile oynadı... Bu atılma destek verin sanal alemde tepkinizi koyun...!

gemiciktir o gemicik...
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Bu AKP ve AKP'liler nasıl oluyor da hep mağduru oynuyorlar ya. Deliriyorum sinirimden. Duygu sömürüsüyle, din sömürüsüyle ceplerini dolduruyorlar, Türkiye Cumhuriyeti'ni yaralıyorlar. Nefret ediyorum hepsinden ya :(

Eğer Medya görevini düzgün yapsa. Yalakalanmayı bıraksa bunların hiç birisi olmas ama işte medya bile adamların elinde
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...