Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account hack hakkında

Ondskan

Öne çıkan mesajlar

Benim aklıma başka birşey takıldı bu yf sokscap vs güvenlımı ? Bu işlerden fazla anlamam ama mumkun olamazmı bu ? Clinti Sokscap veya freecapten çalıştırıyorsun.

Özelliklede hacklenenlerın temız , guvenlı bılgısayar ıddasından sonra budahada cok korkutmaya başladı benı.
Sosyal ağlarda paylaş

Virüs programı olarak kesinlikle BitDefender Total Security. Hacklendikten sonra neredeyse piyasadaki antivirüs yazılımlarının yarısını kullanarak bilgisayarımı tarattım ve birşey bulamadım fakat bit defender bütün partitionlarda aynı virüsü tespit etti ve karantinaya aldı. Total security öneriyorum çünkü firewall ve bir çok eklentisi var. Ayrıca oyun modu diye bir seçenek var ki konfigürasyonu düşük bilgisayarlarda oyun esnasında biraz daha rahat oynama imkanı sağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
10 seneye yakındır Norton kullanıyorum şikayetim olmadı virus konusunda.

Aynen. İşyerimdeki ve evimdeki makinelerin tamamında lisanslı norton var. 3'lü 5'lü paket alırsanız inanılmaz ucuza geliyor zaten.

Ayrıca AddOn'ların virüs, trojan vb. barındırması imkansız. Bunlar sadece WoW altında çalışan scriptler. Oyunun kendisinde ciddi bir bug yoksa veri sızdıracak şekilde çalışması imkansız. Zaten Blizz bu konuda yeterince temkinli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...