Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çoğu insanın yaşamayacağı birşey yaşadım...

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Geçen pazar uludağa çıkmıştım teleferikle e dönüşüde teleferikle yaptık haliyle.

GHidenler bilir önce bi durağa sonra bursaya iniyo.

ilk durağa kadar her şey gayet iyi gidiyo, ondan sonrada inişe kadar çok iyi.

İsyasyona birkaç metre kala hayatımın en ilginç olaylarından biri gerçekleşti

Teleferik, kamyona çarptı....[signature][hline]Aket Atum

Barbarlık insanlığın doğal halidir.....Uygarlık ise olayların gelişimi sonucu oluşan anormal halidir..... Ve barbarlık hep kazanacaktır!

Sosyal ağlarda paylaş

Ee tabi telefrik kafanın agırlıgına dayanamadı, dustu di mi :) Cidden nasıl carpabilir ?[signature][hline]MKC
_-Sturm-_ 06.12.2003 19.36'ta icq'dan demiş ki;
ee ne var yatılıların g.tleri yok mu?

_-Sturm-_'un dier bombası(tarihi kayıtlara geçmedi);
Ayağımda ayak var
Sosyal ağlarda paylaş

teleferik istasyona girecekken alçalıyo kamyonda tam o alçalama yerine bırakmış (ama gözü gören herkes oraya teleferik çarpacağını bilir) e teleferikte affetmedi tabi[signature][hline]Aket Atum

Barbarlık insanlığın doğal halidir.....Uygarlık ise olayların gelişimi sonucu oluşan anormal halidir..... Ve barbarlık hep kazanacaktır!

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
geçmiş olsun :)
absonun laf trene sellektör yapan sarhoş araba şöförü haberinden alıntı :)[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Yönetim iş başındadır olaylara zamanında müdahele eder
karakedi, 26 January 2004 17:47 tarihinde demiş ki:
kavga etmeyin bu konu başlığında.

karakedi, 26 January 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
justin sende aşık olup durma zırt pırt :P

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonus, 30 January 2004 17:50 tarihinde demiş ki:
Ee tabi telefrik kafanın agırlıgına dayanamadı, dustu di mi :) Cidden nasıl carpabilir ?

Ahuahah ulan aket bi teleferiğimiz vardı, onada nazarın deydi[signature][hline]avatar
BonePART, 06 January 2004 02:20 tarihinde demiş ki:
amcig aman magici de aliriz
Sosyal ağlarda paylaş

öle bi düzen yapan mühendisi öpiim ben :)[signature][hline]Llama, 16 December 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
sperm triballerı lazım arkadaslar bıldıgınız varmı allah askına acıl sekılde lazım sıgara ıcın ola bılır sakallı ola bılır yanı elınızde ne varsa buraya koya bılırmısınız....
Sosyal ağlarda paylaş

Kamyoncu kesin kendi aklına göre hesaplamıştır mm olarak. Sonra "la amaaan bırak kurtarır o" demiştir :)))[signature][hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...