Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AKP genclik kollari web sitesinde tuhaf sozler.. Gercek yuzleri ortaya cikiyor

Recall06

Öne çıkan mesajlar

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/8461926.asp?gid=229&sz=5275

AKP sitesinde tuhaf sözler
14 Mart 2008
Arda AKIN / ANKARA

Epivates Lan ben laik değilim. Ayriyetten Kemalist düşmanıyım ve Şeriatçiyim. Gelde beni bu ülkeden kovsana sıkıyorsa.

Amasyali: Az kalan ne biliyor musunuz... Güzel günlere az kaldı... İnsanların dinini istediği gibi ifa etmesine az kaldı...

AKP Gençlik Kolları Genel Merkezinin resmi internet sitesindeki forumda, üyelerin bir bölümünün laiklik karşıtı açıklamaları ve şeriatı savunan görüşleri dikkat çekiyor. Partinin gençlik kollarınca hazırlanan, "www.akgenclik.org.tr" adresli resmi sitesi üzerinden link verilerek yayınlanan foruma katılan üyeler, görüşlerini yazabiliyorlar. Foruma üye olunurken, TCKya göre suç teşkil eden mesajların sisteme düştükten sonra editörler tarafından kontrol edilip kaldırılacağı belirtiliyor. 10 bine yakın üyesi bulunan sitedeki forumda, 4 bin 656 konu başlığı bulunuyor. "Türban ve Laiklik", "Ben laik değilim", "Kemalizm nedir" konuları, üyelerin en çok mesaj bıraktığı konu başlıkları olarak dikkat çekiyor. "Türban ve Laiklik" konusunda yorum yapan 870 kullanıcının büyük bir kısmının laiklik ilkesini savunmadığı, bazı üyelerinin ise "şeriat" düşüncesinde birleştiği görülüyor.

İŞTE O YORUMLAR İşte "www.akpartiforum.com" adresindeki o yorumlardan bazıları şöyle:

Epivates: Lan ben laik değilim. Ayriyetten Kemalist düşmanıyım ve Şeriatçiyim. Gelde beni bu ülkeden kovsana sıkıyorsa.

Amasyali: Az kalan ne biliyor musunuz... Güzel günlere az kaldı... İnsanların dinini istediği gibi ifa etmesine az kaldı...

Türk Evladı: Mustafa Kemal’in evlatları ne yapar bilmem ama peygamberin ümmeti olarak bu memleketten gitmeye niyetimiz yok.

Türkızı: Şeriat deyince neredeyse altına yapacak kadar korkan ancak şeriatın sözlük anlamını bile bilmeyen bir gurup insanın benimsediği ideolojidir Kemalizm...

Gülsima: Laiklik insanların yarım akıllarıyla bizlere empoze etmeye çalıştığı bir görüştür.

Türk Evladı: Beni yaratan Allah’ın ayetleri ve dini varken, kendim gibi yaratılmış insanların uydurdukları fikirleri benimsemekten yine Allah’a sığınırım.[/b]

İNTERNETTİN HOCA

Seçimler öncesi yapılan Cumhuriyet mitinglerinin de konu olduğu forumda, Anıtkabir ziyaretleri hakkında "İnternettinhoca" isimli üye şunları yazdı:

"Gösterilen tepki gözönünde bulundurulduğunda, Kabe’ye dönen Müslümanın davranışı ile her fırsatta Anıtkabir’e şikáyetlerini bildiren modern putperestlerin eylemleri arasında fazla bir fark yoktur."

Türkızı: Ülkemizi sadece Atatürk’ün kurtardığını düşünüp onu ilahlaştıran hatta Anıtkabir’i türbeye çeviren ve onu ısrarla dinsizmiş gibi gösteren bir grup insanın benimsediği görüştür Kemalizm.
Sosyal ağlarda paylaş

ana avrat dümdüz küfür edip ağızlarını burunlarını kırmak, ardından da dev bi çukur kazıp hepsini içine atıp canlı canlı yakmak istiyorum.

daha açık konuşabilir miyim bilmiyorum ama bu ülkeden zaten ya biz ya da bu haysiyetsiz şerefsiz ahlaksız şeriatçı i.neler gidicek.

laflara bak sen.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bunlara demokrası filan çok işte. Adamda beyin yok ki akraba evliliği bunlar, anneleri fuhuş mağduru.

Hayır Allah ne bir kere ya ümmet filan uçmuş bunlar.

Bunlara lafda anlatamıyorsun, aynı bu şekilde vardı bizim sınıfta adamlar düzgünce oturup tartışayim doğru yolu göstereyim diyorsun. Örneğin adama 'Kurtuluş Savaşını Allah sayesinde mi kazandık biz şimdi' diyorum adam 'Evet' diyor. 'Neden kaybettik o zaman' diyorum 'Allahı sorgulayamazsın' diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
lol bu medya sırf bu haberi yazmak için fake hesap açıp kendi bile yazmıştır o sözleri inanırım helm belasını versin tüm medyanın. üşenmesem kayıt olmaya girip bakcam bunları yazanların kayıt tarihlerine

yok be ciddi ciddi öyle diyen bir kesim var.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız farkındaysanız hepsinde bi, kemalistlik ve laiklik vs islam gibi bi anlayış var
adamlar cahil, yanlış biliyolar, burdan baslıyo hata ve karsıtlık. bu zavallıları dolduranlara kızmak lazım, yanlıs ogretenlere kızmak lazım.
bunlar hala convert edilebilir, geri kazanılabilir insanlar
gelip anlatmak lazım, canım cicim laiklik senin dinini kısıtlamaz, senin ozgurlugunu kısıtlamaz, aksine dininin öngördügü gibi "dinde zorlama olmaz" ayetindeki gibi senin dininden olmayan insanlara da sana taninan ozgurluklerin taninmasini, bi yerde senin dininin ayetlerini yasalastirilmasini saglar, demek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
Ardeth said:
lol bu medya sırf bu haberi yazmak için fake hesap açıp kendi bile yazmıştır o sözleri inanırım helm belasını versin tüm medyanın. üşenmesem kayıt olmaya girip bakcam bunları yazanların kayıt tarihlerine

yok be ciddi ciddi öyle diyen bir kesim var.

ben de biliyorum öyle insanlar olduğunu arada sırada öyle forumlara göz attığımda da gördüm zaten. ama medya'nın en az ve muhtemelen o insanlardan daha tehlikeli olduğunu belirtmek istedim heh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...