Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO Download Edebileceğim Bi Turk Sitesi

Ekinoks

Öne çıkan mesajlar

said:
TaZmAnYaK, 02 February 2004 21:18 tarihinde demiş ki:
YASAK BÖYLE ŞEYLER!

heheheheeheh :) ultima online'ın kendi sitesinden full cd download'u neden veriliyor o zaman? eskiden di o, owo her 2 ayda bir yine bir kampanya yapıp download veriyor, yasal olarak indirebilirsiniz :)

Dosya adı: uoaos_july03.exe filemirrors.com, p2p clients ve diğer arama motorlarında arattırarak indirebilirsiniz.[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [Resimler] Şapırt :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thelegbra, 03 February 2004 02:06 tarihinde demiş ki:
said:
TaZmAnYaK, 02 February 2004 21:18 tarihinde demiş ki:
YASAK BÖYLE ŞEYLER!

heheheheeheh :) ultima online'ın kendi sitesinden full cd download'u neden veriliyor o zaman? eskiden di o, owo her 2 ayda bir yine bir kampanya yapıp download veriyor, yasal olarak indirebilirsiniz :)

hahah eskiden bu şekilde kilitlenmiş bir sürü topic biliyorum da. birden refleks olarak yazdım. sonra dedim haa.. aos'u indirecektir belki fln dedim dank etti :p
Sosyal ağlarda paylaş

ule aos dedikte ben aos da o kadarda aradıklarımı bulamadım tamam grafıklerı harıka 3D'de ama ne bileyim çok aman aman birşey yok.Mesela ben yapımcısı olsaydım ............ ( Girmeyeyim oralara şimdi :P )[signature][hline]:rock: Kolayoyun UO Developer :rock:
:rock: Etheria UO Webmaster :rock:
:rock: Lothlann UO Owner :rock:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...