Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWGemu

paranoya

Öne çıkan mesajlar

oyun çok eğlencelide
oyunu oynadıkça diğer oyunlar çok yüzeyselmiş diye başladım oynarken ben bıdı bıdı

abi o ne
stim pack yapyıorum 2 malzemeyle
upgrade i bi geldi , istediği materyalleride başka materyallerden craft
6 sene geriye ışınlandım bi an
hahah
ne zormuş
zamanında nasıl kasmışım o kadar üf üf
Sosyal ağlarda paylaş

soldier_wd said:

Simdi swgemu ya basladım. aratisan bir charım var lakin nasıl para kazanabileceğimi bilmiyorum. Survey yaptım. lvl1 surveyı satın aldım 1000 krediye lakin lvl2 survey için gerekli krediyi toplayamıyorum. NASsıl para kazanacagımkı ?

para kazanmak için görev yapmalısın ilk aşamada, her classa özgü gorev terminallerinden leveline uygun olarka gelen görevleri alabilirsin, ikinci ve en önemlisi eğer elinde yeter miktarda paran yoksa train olmak için kredi harcama, cantina ya ya da craft yapanların yanında bu skili bana öğretirmisiniz diye dolan ucretsiz öğrenirsin
Sosyal ağlarda paylaş

swoop olmaması dışnda oyunda bi eksik göremedim ben ; göremedim dediğim zevk almayı engelliyecek bi durum yok , çok erken bir beta konuumnda olmasına rağmen.

city of heroesdan gelen bir adam için , 250 kişi online sayısı da gayet yeterli şu anda .. teras kasi biraz gelişse benim ; çok büyük eğlence çıkıcak.

SWGEMUcular olarak , her akşam 8-9 gibi buluşup kendi aramızda hunt grubu kurup eğlenelim diyorum ama ses eden yok.

birlikten kuvvet doğar beyler! :P
Sosyal ağlarda paylaş

Thraine_Numeheru said:

bende şimdi kurdum emuyu falan baslicam
baslangic olarak ne önerirsiniz.

connecting to galaxy de kalıyor ilerlemiyor char açamıyorum ÇS

Karakter yaratma ekranından sonra connectıng dedı kaldı bendede ılk absta ıptal edıp yenıneden yapınca karakterı bağlandı hemen.Arada sorun olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

managerx said:

soldier_wd said:

Simdi swgemu ya basladım. aratisan bir charım var lakin nasıl para kazanabileceğimi bilmiyorum. Survey yaptım. lvl1 surveyı satın aldım 1000 krediye lakin lvl2 survey için gerekli krediyi toplayamıyorum. NASsıl para kazanacagımkı ?

para kazanmak için görev yapmalısın ilk aşamada, her classa özgü gorev terminallerinden leveline uygun olarka gelen görevleri alabilirsin, ikinci ve en önemlisi eğer elinde yeter miktarda paran yoksa train olmak için kredi harcama, cantina ya ya da craft yapanların yanında bu skili bana öğretirmisiniz diye dolan ucretsiz öğrenirsin

Gorev terminallerine gittim. Lakin sadece hunt gorevlerı vardı. Artısan termınalınde hıc gorev yoktu :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...