Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flas..Flas... Durex turbanli prezervatif uretmeye baslamis..

Recall06

Öne çıkan mesajlar

kuran da kapanın emri veriliyormu bilmiyorum ama neden başörtüsü değil de özellikle türban deniyor buna. baş örtüsü örtmez mi başı. özellikle türban denilmesinin nedeni ne olabilir sizce.

türban neden tutup ta 6 yıldır olmuyor da şimdi yerel seçimler öncesi ön plana atılıyor. demekki %47 az gelmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım kendinde farkındasındır amaçsız bi yarışın içindeymişin gibi geldi bana herşeye cvp verme topiclerin yani çok rahatsız olduğun bi durum falan varsa burda boşuna çırpınma hayat paticikten ibaret değil yani tavsiye biraz çık dolaş hava falan al iyi gelir belki sanmıyorum ama

edit:imla
Sosyal ağlarda paylaş

teufel said:
Umarım kendinde farkındasındır amaçsız bi yarışın içindeymişin gibi geldi bana herşeye cvp verme topiclerin yani çok rahatsız olduğun bi durum falan varsa burda boşuna çırpınma hayat paticikten ibaret değil yani tavsiye biraz çık dolaş hava falan al iyi gelir belki sanmıyorum ama

edit:imla

Abi benim hayatim yok ezik buzuik biriyim hemde sisko bir tipsizim, herseyim cok bokton ayrica hemde EMOkids im yani hayat bana vurmus birde sen boyle cok acimasiz laflar ediyorsun beni benden aliyorsun..

Kendi kendimi intihar edesim geldi..
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:
agalit hastalık var hatta günde 90 defa orgazm olan bayan vardı gazetelerde falan

hastalık degıl o omurılık bolgesınde beyıne gıden sınırler arasında orgazıma sebebıyet veren sınırlerde var dogru noktaya basınc uglayınca hatun kısı orgazımın kralını yasıyor uzaya cıkıyor

bu bılgılerden yararlanarak yeni bir orgazım teknıgı uzerınde calısıyorum taocu sex kamasutra yalan olacak calısmam bıtınce butun tarıhı bastan yazıcam
Sosyal ağlarda paylaş

cem yılmaz says:
malik said:
insanlar birbirleri hakkında hassas olduğu konularda madem yanlış anlaşılıyor , o konu üzerinde .okunu çıkarmadan mizah ve espiri yapmaya çalışsın o zaman .

ben de ona değer gösterdiği bir şeyle ilgili espiri de yaparım bir sorunum olmadığı halde.

bu bahanesi olamaz.
fakat bunu anlatamadık insanlara .

bu başlıkta da garip bir şey yok aslında .din batıyor insanlara.olay o.aşırı hem de.
Sosyal ağlarda paylaş

Üff adam geyik yapmış ciddi ciddi girip saçmalamışsınız iyice. "Türban en kutsal bez parçamız!" erleri harekata çıkmış konuda.

Bu arada türban her başı kapatmasın be kanka :P

edit: oy anam bunu görmemiştim
Cons said:
Recall06 said:
Allahamina binlerce kez sukur olsun muslumanim ama sizin gibi TARIKAT KUSU degilim..

AHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

ahaha :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...