Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Inter - Liverpool (11 Mart 2008 Salı 21.45)

SturmVogel

Öne çıkan mesajlar

ŞAMPİYONLAR LİGİ INTER – LIVERPOOL KARŞILAŞMASI

Milano’da dev kapışma !

Şampiyonlar Ligi’nde son çeyrek finalisti Inter – Liverpool maçı belirleyecek…

İngiltere’de 2-0 yenilen İtalyanlar son bilet için ölümüne savaşacak ve Fener'in son rakibi bu maçla belli olacak.

11 Mart Salı 21:45 - Star TV
Sosyal ağlarda paylaş

liverpool sahasında, inter'in sahasında oynadıgının 10 hatta 15 katını falan oynuyor. milan'ı gorduk işte arsenal'e atamadan patladı, inter de büyük ihtimalle liverpool'a atamadan patlar. bi tek roma taş cıktı bu sezon, o da surpriz bana gore. onceki senelere bakarsak yani.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben bir tek Milan'i istemiyordum acikcasi Fener'e takip..
Milan cok ters gelirdi Fenerbahçe'ye, dagitabilirlerdi cok rahat.. Fark bile olusabilirdi..

Ama Liverpool bunu başaramaz Fenerbahçe'ye karşı..
Roma başaramaz.
Shalke başaramaz.
Mant Utd belki.
Barcelona valla ya biz atariz ya onlar diyorum : )

Ama deselerki Liverpool'u mu istersin İnter'i mi ? Tabiki inter : )
Sosyal ağlarda paylaş

neye gore basaramaz yahu, fb de fark atabilir, fark da yiyebilir. futbol bu sonucta. sahada kim daha iyi oynarsa kazanıyor. o günün kutsallıgına kalmıs hersey :)

bjk liverpoolu burda yendikten sonra orda fark yiyecegini kim tahmin edebilirdi ki? ya da gs burda leverkusen'e pozisyon vermezken deplasmanda 5 yemesi.

su anki performanslara gore konusacaksak manu, arsenal, liverpool ve hatta chelsea karsısına gelecek her takımı yenebilecek durumda.

barcelona ise son zamanların en kotu donemini yasıyor. ronaldinho eskiye gore cok kotu durumda, ama yine de bir frikikler işi bitirebilecek bir süperyıldız. messi'siz de cok zorlandıkları dogru.

roma da cok formda, real madrid gibi bi takımı içerde dışarda yenmek kolay iş değil. ama ingiliz takımlarına göre daha tercih edilebilir bir rakip olacaktır elbette.

son 8'de artık fenerbahce ve schalke dahil tüm rakipler zor. nasıl fb ceyrek finale cıktıysa schalke'de cıktı. bu sekilde dusundugunuz zaman rakibin kolay oldugunu soyleyemeyiz. ama tabi ki diger rakiplere gore en avantajlısı.

unutmayın ki fb, schalke ya da roma cıksın isterken, onlar da fenerbahce cıksın istiyorlar. yani her takım rakibini kagıt ustunde degerlendiriyor ama mac sahada kazanılıyor yine.

bana gore fb nin ingiliz takımlarına karsı cok az. diger 3 takımı ise bu sezonki avrupa performansına bakarak konusursak eleyebilir görüşündeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...