Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kübra ya (mecnunmusun be)

SON_SAVASCI

Öne çıkan mesajlar

not:alıntıdır

Lafa nerden başlanır,bu konuda ne söylenir bilmiyorum..Dilim bi açılsa,günlerce konuşurum belki de..

Seninle ilgili öyle çok düşüncem,öyle hayallerim var ki..Hayatımın herşeyi oldun sen..Hayatım oldun..

Gecem gündüzüm oldun..uykum oldun..sabahım oldun..uykusuz gecem,geceleri kabusum,kabuslarda kurtarıcım oldun..

Sen tüm hayatımı kapladın..

Neresinden tutsam ayrı sıkıntı, biliyorum..ama ne var ki kendime hakim olamıyorum..kalbime hakim olamıyorum..

sana beni sev demiyorum..Ama lütfen hemen sırtını çevirme..hemen atma beni bir köşeye..

benim bu aşk'ı kaç senedir beklediğimi bilsen emin ol hemen terslemezdin..hemen silip atmazdın beni..

ben seni çocukluğumdan beri seviyorum..

sana komik gelir belki..belki hevestir geçer dersin..yook hayır..öyle değil..çocukluğumdan beri seviyorum seni..

çocukluğunda ardeşene köydeki evimize geldiğin zaman oynardım birlikte..belki hatırlarsın..sen odaya girer otururdun..

ben de kapıyı kapatırdım..öteki kapıdan çıkardın..sana hep yakın olmaya çalışırdım..sen hep kaçardın...oyundu o zaman..

oyun oynuyorduk işte..ama şimdi gerçek..şimdi oyun yok.. ben seni 8 senedir seviyorum..sen benim çocukluk aşkımsın.

bu yaşıma gelene kadar hep hayal kurdum ben.o hayallere isimler verdim..aslında o isimler senin adın olmasa da sendin..

kimse yoktu..sana söylediğim isimler hayaldi..bir tek seni sevdim..yemin ederim bir tek sen vardın..

başka kimseye gönlümü vermedim ben..bu 8 sene boyunca uzakta olmandan hiç görüşemedik..büyüdük koca insanlar olduk..

üniversite okuyorsun işte bak..yaşımız 20 oldu nerdeyse..1 sene öncesine kadar sana olan aşkımı çocukluk resminle dindirmeye çalışıyordum..

10 yaşlardında çektirdiğimiz bi resmimiz vardı..köyde çekilen..senin üstünde en sevdiğin renk 'yeşil' bi hırka..

ben simsiyah giymişim..resmimizi çekmişler..o resmi saklıyorum haala..1 sene öncesine kadar o resminle avundum ben...

bir gün görüşürüz..belki dilim susmaz da söyleyebilirim..kim bilir belki de o da boş değildir diye düşündüm..

bi sabah kalkıp okul için hazırlanırken yine resmine baktım..gülümsedim..hayal ettim ne kadar büyümüş olacağını..

evden çıkıp aşağıya indiğimde ablan karşıma çıktı..neye uğradığımı şaşırdım..ne kadar sevindiğimi tahmin bile edemezsin..

senelerin verdiği uzaklıktan..tanımadı bile beni...ama ben tanıdım..o benim çocukluk aşkımın ablasıydı..

belki da beni sana ulaştıracak kişiydi o..

ne kadar sevinmiştim..Allah'ım dedim sonunda bi fırsat verdin bana..

sonunda 8 senedir bekleyen bu zavallıyı gördün de esirgemedin yardımını..

derste durmak..mümkün mü..beklemenin imkanı var mı..öğleyinin gelmesini beklemek, 8 sene seni görmeyi beklemekten daha zordu..

öğleyin oldu..dersi kırmak hiç bu kadar zevkli hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı..

eve geldiğimde uydurduğum bi bahaneyle içeri girdim..

ablan bizdeydi..sonunda olmuştu işte istediğim..konuştuk sohbet ettik..derken konu sizden açıldı..

internete girdik birlikte..işte fırsat dedim işte seninle görüşebilmemin fırsatı..

msn adresini nasıl alacağımı düşünürken,ablan söyledi biz de ekledik..ve ilk görüşme..

kalbimin ne kadar hızlı çarptığını tahmin bile edemezsin...karşımdaydın..

yüzün olmasa bile görüntün olmasa bile karşımdaydın işte..sonra kamerayı açtın..

aynı düşüncelerimdeki..rüyalarımdaki gibiydin ..sendin..karşımdaydın..güzel gözlerinle,masum yüz ifadenle..

kalbimi dolduran aşkınla..herşeyinle karşımdaydın..kalbimi tuttum bi an..nasılsın diye sordun..

iyiyim dedim..konuştuk..sohbet ettik..sonra da çıktın..senle görüşüyordum artık..istediğim zaman görüşebilecektik..

imkanı var mıydı heyecanlanmamamın..sonunda olmuştu..çok mutluydum..artık gecem gündüzüm sendin..

eskisinden daha fazla seviyordum seni..

öyle seviyordum ki hayatım olmuştun..daha çok bağlanmıştım..her gün konuşuyorduk..

laf lafı açıyor her gün farklı şeyleri paylaşıyorduk..ama sana seni sevdiğimi bir türlü söyleme cesareti bulamadım..

hem uzaktan da olmazdı ki bu.. dile kolay 8 sene ..8 sene çocukluk resminle sevdim ben seni..ve karşımdaydın..

ama sana seni ne kadar sevdiğimi söyleyemedim..günler oldu..haftalar oldu..artık benle rahatça konuşabiliyordun..

ama ben haala aynı kapalı kutuydum..

söyleyemiyordum..derken bir gün..bilgisayarın başında otururken msn'i açtığını gördüm..

sebebini bilmediğim ve çok merak ettiğim bi mutluluk vardı içinde..öyle söyledin..çok mutluyum dedin..sevindim..

ne güzel,keşke hep böyle ol diye...ama...bana öyle bi şey söyledin ki..kendimi boşlukta buldum..neye uğradığımı şaşırdım..

birini seviyorum dedin bana..eskiden de tanıdığım birini dedin..beynimden vuruldum..8 yıldır beklediğim..

uğruna herşeyi yapabileceğim aşkım..

sevdiğim..biriciğim..birini seviyormuş..kapattım bilgisayarı..neydi bu..düşündüm..rüya olsaydı keşke dedim..

kötü bi kabus olsaydı keşke..değildi..gerçekti..sevdiğim,birini seviyordu..kaldım öyle..aradan uzun zaman geçti..

bana ondan bahsettin..seni hiç terslemedim..buna hakkım da yoktu zaten..sessiz durmaya çalıştım..mutlu olmanı istedim..

sesimi çıkarmadım..sevdiğin adamla tanıştım..(''HALUK'') 'muş adı..memnun oldum haluk..onu seviyormusun dedim..evet dedi..

fazla uzatmadım..

ona iyi davran dedim..iyi bak ona..kötü davranırsan rizeden gelir kırdığın kalbin her parçası için canını yakarım dedim..

ileri mi gittim bilmiyorum..bildiğim tek şey seni asla silemeyeceğimdi..senden vazgeçmemiştim ama..

sen onu severken bişey yapamazdım..ona emanet ettim seni..ve kenara çekildim..aradan zaman geçti..bafraya geldik..

karşına dikildim..sana baktım..nasıl güzeldin..sevilmez mi dedim..iki gün sizde kaldık..senin evindeydim..

evin heryerinde kokun..her köşesinde ayak izin..

ne mutluydum ama bir yandan da o çocuk tabi..gece çıktık hep beraber..fuar'a gittik..bizimkiler geride kalmıştı..

birlikte oturmuştuk..eve gitmiştik..ablan sınav için gitmeliydi..yine ikimiz birlikte ve yalnızdık evde..

yalnız kaldık iki defa..ama sana birşey söyleyemedim..heyecanlıydım..sevdiğim karşımdaydı..ama söyleyemiyordum işte..

başkasını seviyordun..2 gün kaldık birlikte..ardından ardeşene döndük tabi..aklımda yine sen..

uykularım sen gündüzlerim sen..

ardeşene geldiniz..düğüne..eğlendik bize geldin..kaldın..evime geldin..ayak bastın her yerine..kokunu bıraktın..

resimleini çektim..yeni resimler..güzel resimler..birkaç gün kalıp gittiniz..arkandan son defa baktım..

ve uzaklaşıp gittiniz.. bafraya vardın günler geçti..derken bir gün msn yine açıktı ayrıldınız...öyle söyledin bana..

çok sevinmedim tabi..tabi ki başka birini sevmeni istemezdim ama..mutsuz olmuştun.

.gözlerinde akan bir damla yaş için dünyaları yıkabilirdim 'üzüldüm mutsuzluğuna..o çocuğun msn i ni silmiştim..

tekrar istedim msn adresini..verseydin..adresi verseydin ,zamanında söylediğimi yapacaktım..

gelecektim bafraya bulacaktım o çocuğu..hesabıını soracaktım seni üzmenin ne demek olduğunu..

istedim vermedin adresini..5-6 ay geçti aradan..

..söyleyecektim sana seni sevdiğimi..karar vermiştim..açacaktım içimi..sonu ne olursa olsun..

derken bi msj geldi..sohbet ettik msjlarla..ve yine aynı mutluluk..

haluk defterinin kapanmasının üstünden 6 ay gibi bi süre geçmişti..ve yine muytluydun..anlamıştım aynı şey olduğunu..

fakat senin söylemeni istedim..emin olmalıydım..söyledin..var biri dedin..pencere kenarındaydım..bi an kendimi kaybettim..

yere yığılmışım..ayağa kalktığımda hemen telefona baktım..mesaj 5 dk dan fazla bi süre önce gelmişti..gerçekti işte..

yine aynı şey..ağladım..çok ağladım..hayata küstüm tekrar..kendime küstüm..evden çıkmadım..

okula gitmedim..kaçtım..deniz kenarlarına..kimsenin gezmediği ücra köşelere..sakin yerlere kaçtım..

kim olduğunu söylememiştin bu seferkinin..bilgisayarı açtım..yine açtıktın..merak ettim..içim acıya acıya sordum.

.kim dedim..gizliyordum..sonunda söyledin..sana uygun değildi..sen de biliyordun.olmayacak dedin belki sevdiğini sandın onu..

ama sevmedin..bu bana umut olmuştu..sana uygun değildi..gerçek sevgili gibi yakın olmayacaktınız..

bu da bana küçük de olsa umut veriyordu..kendimi toparlamaya çalıştım..derken savaşmaya karar verdim....

ne yapabileceğimi düşündüm..uzaktaydık..elimden birşey gelemezdi..sokakta boş boş gezinirken gümüş satan bir yere girdim.

.adlarımıızın baş harfi tezgahta yan yana duruyordu..dayanamadım aldım..taktım boynuma..2 senedir takıyorum da..

resimlerini fotoğrafçıda çıkarttırıp sakladım..yastığımın altına koydum..uyumak için yattığımda..uyandığımda..

seni özlediğimde..her şekilde..her bahaneyle..resimlerine baktım..kolyemdeki adının baş harfini öptüm.

yaz geldi bafraya geldim.seni yine gördüm.1 sene üstüne yine gördümdaha güzeldin..gün geçtikçedaha güzeldin.

ama bana soğuktun.düğün oldu.hep sana yakın olmaya çalıştım..sen sanki benden kaçtın..

belki de anlamıştın içimdekileri bundan kaçmıştın.10 gün kaldık döndük ardeşene..

bi süre sonra hayatımızın belaası sınavlar açıklandı sınavı kazandın.. üstelik onu da unuttun.üniversitelisin..

malatyaya gittin..

aklımda yine sen..hep sen..msn de konuşuyoruz..son yaşadıklarımız aklındadır..22 ekim pazartesi..akşam 8 gibiydi tartıştık..

ve anlamıştın artık seni sevdiğimi..bir daha da görüşmedik..taa ki..düne kadar..dün de farklı bi nedenle açtın msn i..

benim seni sevdiğimi bile bile..bana nasılsın dedin..arkasında birşey olduğunu biliyordum..konuştuk..yine mutluydun..

ama bu sefer gerçekten değil..beni vazgeçirmek için yapıyorsun biliyorum..beni kendinden soğutmak için..

22 ekim akşamı bana söylediklerini unutmadım..aklımda haala..

beni seveni değil sevmeyeni severim..huysuzum..diyordun..bir yandan kendini kötülüyor..bir yandan bana mesaj veriyordun..

ben seni...çocukluğumdan beri sevdim..8 senedir seviyorum..

ben seni kalbini başkasına vermene rağmen sevdim..

ben küçücük bir umutla sevdim

ben seni çok uzakta olmana rağmen hayalinle sevdim

ben benim seni gördüğüm gibi sen beni görmesen de seni sevdim..ÇOK SEVDİM

ben senden vazgeçemem..yastığımın altında resmini yırtıp atamam..adını taşıyan kolyeyi boynumdan söküp atamam..

ben dinlediğinde seni hatırlatan gözlerimi kıpkırmızı yapan senin aşkını kalbimde harmanlayan ve büyüten müziklerimden,

yazdığım şiirlerimden vazgeçemem..

şimdi bana hemen kötü bi cevap verme..seni unutmam için bana yalanlar söyleme..beni hemen silme..

aramızdaki kan bağını düşünüp hemen kestirip atma..bana fırsat ver ne olur..

ufacık bi fırsat ver bana..kendimi değiştirip geleyim karşına..yeni bi şekilde çıkayım karşına..

bu şansı bana ver..lütfen..LÜTFEN..

Allah'a Emanet..

ONUR

06.11.2007

00:55
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...