Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mtv 2 europe

arcane

Öne çıkan mesajlar

reklamını gördüm demin mtvde
siteside var
kablolu tv de var mı bu mevcutmu ?
mevcutsa biri bandını falan yazabilirmi buraya ?
varsa süper bıktım mtv den hep şikayet ediyordum neden kabloluda mtv2 yok diye..[hline]I come along but i don't know where you're taking me
I shouldn't go but you're wrenching dragging shaking me
Turn off the sun pull the stars from the sky, the more i give to you the more i die
Sosyal ağlarda paylaş

mcm harbiden çok güzeldi
röportajlar falan..
fransızcaydı ama tercih ederdim

umarım birgün bizde mtv2 ye kavuşuruz
aahh riot aaahh...[hline]I come along but i don't know where you're taking me
Turn off the sun pull the stars from the sky, the more i give to you the more i die
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CapsLock, 21 Aralık 2002 15:33 tarihinde demiş ki:
ya bişey sorucam
VH1 MTV ninmi??[hline]Hazelnut Cream Filled Wafer Enrobed ın Milk Chocolate
(Kaynak:Ülker Çikolatalı Gofret,Yan Taraf)

VH1 mtv nin yaratıcılarından diye geçiyor reklamlarında.[hline]Icq değişti. ve ayrıca immune to terlik shield sahibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 21 Aralık 2002 20:05 tarihinde demiş ki:
mcm harbiden çok güzeldi
röportajlar falan..
fransızcaydı ama tercih ederdim

umarım birgün bizde mtv2 ye kavuşuruz
aahh riot aaahh...[hline]I come along but i don't know where you're taking me

riot..niye kaldırdılar ki mtv'den?

bu arada mtv2'nin farkı nedir öyle bişey olduunu biliorm da cahilim biraz..[hline]all i want to do is live..
Sosyal ağlarda paylaş

mtv2 daha sert şeyler çalıo
mtv commercial pop dışında bişe çalmıo
bazen nu metal.. o kadar..
riot vardı süperdi
niye kaldırdılar bilmiyorum herhalde mtv2europe yüzündendir..[hline]I come along but i don't know where you're taking me
Sosyal ağlarda paylaş

Mcm çok güzel kanaldı.. 12den sonra gay kuşağı, lesbian kuşağı hardcore kuşağı filan gibi extreme şeyler oluyodu ama yinede iyidi...
Vh1 da trtlerden birinde 12 den sonra gösteriliodu. trtlerden birimi başka öyle uyduruk kanallardanmı hatırlamıom neyse..[hline] Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

-... . -. . .- - .... - .... . --. .-. --- ..- -. -..
Sosyal ağlarda paylaş

ne alaka televizyon kanalı bu
ben kanalın bandını falan sordum varmı diye

muhabbet kanalın yayınındaki müziğe gitti tipik pepelek konu sapması..[hline]I come along but i don't know where you're taking me
Sosyal ağlarda paylaş

o aslinda trt 4...

trt4'deki turk musikisi ziyafeti bitince her gece, vh1'a geciolar ama tam saati belli olmuyo (bazen cuma aksamlari friday night rock show'a yetisilebilio)[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Giga mızı kaldırıp i.FB tv yi koyan bi kuruluşdan mtv2 yi almasını istiyoruz, bana biraz zor geliyor. Ama belki topluca kablo tv v.s gibi kuruluşlara bastırırsak belki de mtv2 yi izleme şansımız olur. Evet bence en mantıklısı bu toplu bir dilekce v.s gibi bişey gönderelim.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...