Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OMG Starbucksta azra akını gördüm!!

KosPer

Öne çıkan mesajlar

ben de elif ece uzun'u gördüm..
aslında elif ince uzun bişi..

yok görmedim hatta sadece adını biliyorum,kimdir nedir görsem tanımam.

Warhero said:
ben de nuran sultanı görmek istiyorum :(

ben de isterem..

şimdi ben yerel ünlüleri tv takip etmediğimden dolayı çok tanımıyorum. karşılaşırsak falan iplemiyorum doğal olarak.
örnek olarak yıldızda masa boş diye yanına oturup beraber yemek yediğimiz şu elemanı

"baba, ben bi kola alıcam yemeklere bi zahmet bakın da kedi falan çıkmasın masaya" dyip gittikten sonra arkadaşıma şu şekilde sordum..
"abi bu eleman tanıdık geliyor ama bizde öğrenci değil herhal. kantinde mi çalışıyor?"
evet, malca biraz. bilmemek değil öğrenmemek ayıp diye kıvırtıyorum hemen. o dönem fırtına dizisinde oynuyormuş. seni bi daha hiç unutmayacağım murat..
bir de merve sevi var

elbette merve sevi sevilmeli (ve erkekler seray sever ve öykü sert erkeklerden hoşlanır) ancak kendisi benim için kısa bi süre "waow ne tatlı kız" olarak kalmıştır ve kendisini normal öğrenci sanmışımdır. birkaç gün sonra kameralar önünde görünce olayı farketmem kötü olmuştur tabii.

netekim popüler kültür ve magazin gündemini takip etmek sizi ünlülere "koçum kapsana oradan 2tost, bi de demli çay. hadi güzelim.." demenizden veya o dönem deli gibi ünlü birine çıkma teklif etmenizden ve rezil olmanızdan alıkoyabilir.

yapmayalım.. ben de elif ece dursun kim bi öğreneyim geleyim. belli mi, karşılaşırız falan. madara etmeyelim kendimizi..
Sosyal ağlarda paylaş

bök gibi kadın. Hiç beğenmedim. Ne biçim zevkin var. Böyle kadın mı olur? Hiç bundan kadın olur mu? Sakallı zaten. Kolları da kıllı. Koltuk altı da kokmakta. Eziğin teki zaten. Versevermem. Kim bakar bunun yüzüne. Kadın diye yanımda taşımam. Hatun'un h'si buna yakışmaz. Yüzüne bakmaya korkarım bunun. Kim oluyor ki bu. Peh!
Sosyal ağlarda paylaş

CaNNi said:
bök gibi kadın. Hiç beğenmedim. Ne biçim zevkin var. Böyle kadın mı olur? Hiç bundan kadın olur mu? Sakallı zaten. Kolları da kıllı. Koltuk altı da kokmakta. Eziğin teki zaten. Versevermem. Kim bakar bunun yüzüne. Kadın diye yanımda taşımam. Hatun'un h'si buna yakışmaz. Yüzüne bakmaya korkarım bunun. Kim oluyor ki bu. Peh!

döverim. ağzını burnunu kırarım. konuşamazsın bi daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Nihahoho
CaNNi said:
Sosyal ağlarda paylaş

Sintisyzer said:
niye cıkma teklif edip rezil olasın ki. şöhretl insanlar sadece kendi camialarından insanlarla beraber olucak diye bi kaide yokki
aksine cogu cok alakasiz yerlerden insanlarla olmayi tercih ediyo bisuru sebepten dolayi

ben ünlü olsam, tanınan biri olsam elemanın biri gelip detanışmak istese falan bir de üstelediğimde, hafif zorladığımda hiç tanımadığını iddia ederse ya maldır derim ya dalga geçmeye gelmiş derim ya da sırnaşığın önde gidenidir derim.. nihayetinde ayarlara geleyazar, kafa ayarı öle bi çekilir ki airwolf, silkworm ve emlyn hughes international soccer'ı 3ü birarada çalıştırır.. kendini c64 sanar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...