Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL : Gençlerbirliği - Beşiktaş

Mumu

Öne çıkan mesajlar

horten said:
kazanalım bide bobo atsın bitane.

holley.

son dakka golünde Kazanda çıngar çıktı valla o derece sevindik. bobo attı oda güzel. penaltı pozisyonu banada alakasız gelmişti ilk izlerken ama yakın çekimde herif eliyle topun yönünü değiştiriyo yan hakemde veriyo penaltıyı ama orta hakem hem uzak hem topun önünde oyuncular var göremiyor; görmemesine rağmen oynattı falan filan. ilk yarı kötü ama 2. yarı kısmen fena değildik. hadi bakalım haftaya trabzon rastgele :p
Sosyal ağlarda paylaş

yanlıs ornek olur :)

takımların tartısmasını değil, duran top ve oyun kurarak atılan gollerin hangisinin daha fazla emek istediginden bahsediyoruz.

ben duran toptan gol atan takım emek harcamıyor demiyorum, ama iki farklı gol cesidi arasında emek farkı oldugunu soyleyebilirim.

duran toptan gol atabilmek takıma her zaman ekstra katkı saglar. cok onemli bir avantajdır. duran top olmadıgı surece iyi oynayarak nasıl olsa gol atıyorsun. ama iyi oynamadıgın maclarda bile duran top ile gol atarak mac kazanabilirsin. bu yuzden fazla emek istemeyen ama cok buyuk avantaj saglayan onemli organizasyonlardır duran toplar.
Sosyal ağlarda paylaş

duran toptan gol atmak, ülkemizde kolaydır. ha iyidir kötüdür demiyorum. yani iyidir hatta niye demiyim. puan puandır, son dakikası duran topu olmaz bu işin.

bu işin iki yönü var; birincisi çekirdek bir sıçrar iki sıçrar durumu. beşiktaş 4 kez sıçradı, 5.yi sıçrayamaz hehe. ikinci yönden bakacak olursak da bu kadar son dakika golü atan takım şampiyon olur.

yalnız beşiktaş ın duran top golleri böyle çalışılmış goller gibi durmuyo. şüphesiz tello ya içeriye sert kes denilmiş de, duran top gollerinde genelde tello asisti yapan bile olmuyo zaten. sekerek falan giriyo çünküm.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşın duran top gollerinin çalışmayla vs alakası yok.

tamamen tello ve delgado'nun yetenekleri. delgadonunki yine abartı değil de tello inanılmaz kullanıyor duran topları, direkt quaresmayla aynı stilde atıyor frikikleri vs

bir de gençler maçındaki pozisyona penaltı değil diyenlere gülüyorum sadece bundan daha bariz penaltı mı olur üstelik 2 ayrı penaltı var o pozisyonda
Sosyal ağlarda paylaş

eh yani, cekirge olayı sacma sapan bişey. 45 dakikada atınca da diyelim o zaman cekirce 5 sıcrar 10 sıcrar 15. de patlar. var mı böyle bişey? son saniyeye kadar futbolunu surduruyorsan golu de atarsın 3 puanı da alırsın. son saniyede atabildigin gibi kalende gol de gorebilirsin. bakın villareal'e nasıl caktı barca'ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ben çekirge demedim ki çekirdek dedim.

dediğim şey son saniyeye kadar futbolunu oynamak, o direnci göstermek. fenerbahçe bunu 4 sene önce yaptığında, gs 2 sene önce yaptığında, resmen inattan yapıyodu, rakip takım tükendiğinde mücadele edebiliyordu.

bjk maçlarını bu iki takımın maçları kadar sıklıkla izlemediğmiden net yorum yapamiciim.
Sosyal ağlarda paylaş

o inadı her zaman gostermek gerek işte. mac bitmedigi surece her an gol atabileceginin farkında olmak gerek. taraftarların mac bitmeden stadı terk etmesi gibi bişey. yoksa neler donuyor son dakikalarda, nelere sahit olduk.

en basitinden bjk nin son 4dk da 3 gol yiyip elenmesi ve bayern - manu cl finali.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...