Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yüzüklerin Efendisi Setinde Kısa Film

dogan-slx

Öne çıkan mesajlar

Bugün Lotr: The Two Towers'ın DVD'sini aldım. İçinde 2 Dvd vardı. 1.'si film'i ikinciside özel görüntüler..
Özel görüntüler setinde çok güzel bişi var. Sean "SAM" Astin'in yönettiği bir kısa film ve o kısa filmin kamera arkası görüntüleri çok güzel neşeli bişi. Peter Jackson ve ışık şefçileri özel efekt uzmanları falan oynuyo. Hele arkaplan çekimleri insanı yarıltıyo. Çok komik bişi. İzlemeyenler varsa öneririm. Kazaa'da aratıyom ama yok. Bulamassam ben onu divx yapar aarım nete.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün millet nedense vizyon konularını konu dışına açıyo. Hayırlısı...[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

diviz isteriz diviz[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar lütfen başka bölümlere ait olması gereken konuları Konu dışına açarak konu dışında yığılma yapmayalım. Sonuçş olarak bu konu dışı değil Vizyon bölümünün konusu.
Özellikle Alan Yöneticileri de bu tip konularda daha dikkatli olurlarsa çok daha iyi olur kanısındayım. Daha sonra arama yapacağımız yeri bilmek açısından olsun ya da daha tekrar aynı konu başlığının açılıp forum kirliliği yaratılmasını engellemek açısından da bu size verilmiş önemli bir görevdir. Genel Yöneticilerden bu tarz şeyleri beklemeden kedni bölümünüze lütfen sahip çıkın çünkü Gennel Yöneticilerin her bölümdeki her konu başlığını kontrol etmeleri mümkün olmayabilir. Sonuçta bu size verilmiş bir görevdir.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 02 February 2004 04:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...