Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire the Masquerade

kitana

Öne çıkan mesajlar

Fly said:
ciddi bişey sorcam bloodlines oyunuyla ilgili :

giovannilerden sarcophagus u kaçırdığımız bölümün sonunda araca biniyor, ilerliyor, yükleme ekranında biraz ilerleyince çakılıyor oyun. fix falan var mıdır ?

Oyun pek buglı biliyosun. Görevi bitirmeden önce bi save al, sonra görevi yeni baştan yapmayı dene. Tabii öncesinde save'in varsa :P
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:
ciddi bişey sorcam bloodlines oyunuyla ilgili :

giovannilerden sarcophagus u kaçırdığımız bölümün sonunda araca biniyor, ilerliyor, yükleme ekranında biraz ilerleyince çakılıyor oyun. fix falan var mıdır ?

Onu patch ile de kurtaramıyorsun, konsoldan komut girerek geçiyorsun >:
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara da profesörü mağaradan zodjak ile kaçırırken ne zaman zodjak a atlarsan masaüstüne geçiyordu , patch le de geçmiyordu aynı şekilde konsoldan komut giriyordun falan.

Clan favorim Malkavian dı , oyun pek bi keyifli olmuştu Malkavian ile.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Niye garbıçta be bu konu?

Neise işte Redemption efsanedir benim için sayamadım kaç kez bitirdiğimi..

Gelecek biraz tırt olsa da medieval kısmı epicdir efsanedir ve hüzünlüdür böyle..

Bloodlines da buglı mıydı neydi, çok övüldü ama nedense sarmadı oynamadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Serena diye bi hatun vardı Redemptionda, süperdi. New age kısımlarında filan hep onu aramıştım, bir umutla beklemiştim aha çıkıcak şimdi tekrar katılcak gruba diye, çıka çıka Wilhem olucak odun çıktı. Neyse...
Redemption da güzel de Bloodlines daha güzel tabii. Karakterler daha bi oturaklı mesela, gidip alev yağdıramıyosun sağa sola. 4 kişi topluca bazuka kullanıp methuselah ta indiremiyosun mesela^^

Bi de 4 karakterin ayrı ayrı frenzy siyle uğraşman gerekmiyo ki adamı delirtir.
"Dur lan kanın bitiyo discipline kullanma... Al işte bitti. Lan o bizim takımdan lan git başkasını ısır. Öf ya öldü çocukcağız, frenzyne koyiim..."
*gerçek hayatta sinir krizi geçirir*

Kojiroh said:

Bi de burdaki Mercurio, Bloodlines'taki Mercurio ile aynı diil di mi? Aynıysa bi sürü soru işareti oluşacak kafamda çünkü.

Yok zaten redemptiondaki Mercurio nun beline beline veriyosun ölüyo o.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...