Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tagda genele yonelmek

keyn

Öne çıkan mesajlar

said:
Arthur_HellsFire, 23 January 2004 10:00 tarihinde demiş ki:
Type t_eq_script olması gerekiyo zaten senin yazdığın trigger da da taşa veriyor tagı :D

ON=@Dclick
src.tag.hede hart

olsaydı cift tıklayana
src olmadığı için tag taşa yazılır

adam taşa demiş ki zaten? :)
Sosyal ağlarda paylaş

ta$i yaratirken ona bir tag verirsiniz, sonra onun ustunden kullanirsiniz, benim quaxis 1 zamaninda hazirladigim bir chatboard scripti var, tag uzerinden millet yazi yazabiliyordu. cok gerekirse cd'lerden birinden bulup payla$abilirim sizlerle.[signature][hline]- never too old to learn!
Sosyal ağlarda paylaş

TaZmAnYaK , uzun zamandr bir şey dikkatimi çekti. Forumlarda bir soruya cevap veriyorsun. Belkide eminsin ama yinede galiba yanılmıyorsam gibi bir takı ekliyorsun. Ve her zamanda dediğin doğru çıkıyor. Kardeş ben bundan bir şey çıkartırım " Çok Alçak Gönüllüsün" Helal olsun tebrik ederim. Adamı suratına övme derler doğrudurda . Ama deyinemedende geçemedim.

Tekrar Helal olsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
patara, 31 January 2004 18:15 tarihinde demiş ki:
TaZmAnYaK , uzun zamandr bir şey dikkatimi çekti. Forumlarda bir soruya cevap veriyorsun. Belkide eminsin ama yinede galiba yanılmıyorsam gibi bir takı ekliyorsun.

Onu ben de ekliyorum ama alcakgonullu oldugumdan degil, insanlik hali yanlis falan cikarsa sakatlik olmasin diye :)[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...