Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Söyleyin gençler

Odinn

Öne çıkan mesajlar

yav kişiler laik olmaz, devlet laik olabilir ancak, kişiler laisizmi benimser ya da benimsemez, dinlerle ilgisi yoktur, harhangi bir dinden olan yada dinsiz olan bir kimse laik devlet sistemini benimser ya da benimsemez.Ben laik devlet sistemini benimsiyorum, 1000 şükür to god her kimse ve neredeyse, ve varsa ve sesimi duyuyorsa eheheeeehehe...
Sosyal ağlarda paylaş

aquatik said:
yav kişiler laik olmaz, devlet laik olabilir ancak, kişiler laisizmi benimser ya da benimsemez, dinlerle ilgisi yoktur, harhangi bir dinden olan yada dinsiz olan bir kimse laik devlet sistemini benimser ya da benimsemez.Ben laik devlet sistemini benimsiyorum, 1000 şükür to god her kimse ve neredeyse, ve varsa ve sesimi duyuyorsa eheheeeehehe...

Sosyal ağlarda paylaş

Odinn said:
aquatik said:

teveccüünüs anacım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...