Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rebuild of Evangelion

Dev

Öne çıkan mesajlar

keep trollin trollin trollin, faking gainax oyle bir cliffhanger ile biraktiki 2 sene bekle yiyorsa

SPOYLOR, IZLEMEDEN BAKMAYIN

en azindan sey confirmed artik
yeniden yapim degil, ilk serinin devami bu
portakal suyu olayi yuzunden denizlerin kirmizi olmasi, 2nd impact teki fark, adam in yerine nebudchennezar key filan gelmesi

filmde ilk 5 dakikasi haric remake diye birsey yoktu, hepsi yeni olaylar yeni sonuclar yeni etkilesimler

ve en son kaoru nun aydan inerken "This time I will make you happy shinji-kun" demesi zaten bariz ele verdi

adamlar master troll lan, end of evangeliondan sonra shinji buyuk ihtimal dunyayi resete aldi ve olaylari bastan izliyoruz, konu buradan nereye gidecek tahmin etmek imkansiz gibi

iyi trollediler
Sosyal ağlarda paylaş

mari bildiğin hileci hatun. The beast giriyor konsola, eva 02'nin god mode'u açılıyor.

Yalnız o değilde shinjinin elle tutulur bir karakteri var lan seride. Geofrontu falan yıkması babasının karşısında çatık kaşlar falan. Rei için dedikleri

Zaten reide asukaya attırtmadı tokadı. UU beybi beybi dedim.

Karakterler çok daha az sorunlu yazılmış.
Sosyal ağlarda paylaş

dün tekrar izledim de kafama takılan bir nokta var

Her eva yı sadece belli kişiler kullanmıyor muydu. Yani anne-çocuk ilişkisi olan "child" lar kullanıyor idi diye hatırlıyorum. Son savaşta mari nasıl eva02 yı kullanabiliyor o zaman.

Birde asuka ile ilgili ilginç teoriler var. İkinci filmdeki asukanın cell organizasyonu bozulmuş diyorlar ama preview de tek gözü sargılı olarak gösteriliyor EoE de olduğu gibi. 3. filmde "ben Asuka Soryu yum 2. filmdeki kolpa idi" muhabbeti olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...