Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue sorusu; Envenom mu Eviscerate mi?

mahmut tuncer

Öne çıkan mesajlar

Sanırım daha 70 lvl değilsin, lvl kasarken normaldir tabii snd kullanmaman burada sana yardım etmek isteyen, sorularını cevaplayan herkes end-game raidingle uğraşıyor. Şimdi senin onlara siz bilmiyorsunuz, benim oyun stilim bu vs. deme lüksün yok. Kaldı ki eğer senin auto attack dmg yüzden bir raidde boss keserken special attack dmg.inin altında kalıyorsa o zaman senin ciddi hit rating eksiğin var demektir. Öyle bir yüzdeyle 25 kişilik bir raidde druid tanklarla falan yarışırsın max.

Bir de şunu söyleyeyim; eğer 70 lvl olmayan bir charla hemo dagger olarak lvl kasıyorsan mazoşistsin demektir. Neredeyse her combattan sonra heal regen etmen gerekir ki bu da seni deli gibi yavaşlatır. Bence sen 2 tane sağlam sword bul kendine, mob keserken;

cheapshot + snister strike + snister strike + kidney shot + snister strike şeklinde git. Ayrıca lvl almaya çalışırken turuncu moblarla uğraşmak marifet değildir haberin olsun.

P.S; Patide gö.üne ko.im tarzı cümleler kurma lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Rogue ile kasarken 64e kadar SW combat kasmıştım sonra mutilate deniyim dedim ve çok zevk aldım. Tam LVLing build değil ama oyun keyfi olarak çok daha zevkli :)

zaten klasik kasma şeklidir bu sw combat kasarsın ama 70 e kadar tabi öle kasarsın rahat etmek için sora 70 de millet direk daggera döner çünkü 70 e kadar combat kasmıştır ve sıkılmıştır gerçi şimdi mutilate buffladılar onunda etkisi var.bana kalırsa bc gelmeden önce dagger rogue harbi imbaydı resilence flnda yoktu o zamanlar..bc geldikten sora hemo mace hoşuma gitmeye başladı şu aralar mutilate buffladılar ondan gene dagger etkisi göstermee başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Pek gösterge saytılmaz ama geçen sene ilk karazhan zamanları mutilate specle giriyordum karaya. Zaten 3-4 kere girdim topu topu. DMGmeterda en üstte olamadaım ama ilk 3-4e giriyordum. Benden yuakrda oluyordu combat build diğer roguelar. Ama dediğim gibi gösterge değil. Bu arada SnDsiz raid Dmgı bence yoğurtsuz mantı gibi olur yani yenir ama keyif vermez.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ya gelsin yeni zikiller talentlar artık, görelim, tartışalım. ooo x zikili y talentini döver falan diyelim :D

ama 2.4 bir gelsin. malum 2.4 son major patch olacak ve blizz yavaş yavaş WotLK'u tanıtmaya başlayacaktır. tahminimce haziran sonrası yeni talentlar vs gösterilir
Sosyal ağlarda paylaş

Shadowstep buildleri 2.3'e kadar hiçbir zaman imba veya popüler olmadılar çünkü rezil bir 41 puanlık talenttı. 2.3'de ise tek kelime ile şahane. O TBC başında seal fate / premed popülerdi bir ara çünkü kimsede doğru düzgün resilience yoktu ve tam bir cookie cutterdı, eski seal fate ambush tadını veriyordu.

Bir sonraki popüler buildin heavy assassination mutilate olmasını bekliyorum. Eğer mutilate'i bufflamak adına assassination tree'de ilginç bir değişiklik olursa (misal deadliness değişirse) seal fate + combat(mace/sword/fist) gibi buildler nadir olmaktan çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:
bence gene warlock a imba bir talent getirirler :) biz ağlarız sora nerflerler falan, ama magelerde patlama bekliyorum ben WotLK ile :)

51 demon - summon doom lord kazzak xD işin şakası bir yana ben de magelerin parlayacağını düşünüyorum WotLK ile. haklarıdır da :) (pve açısından konuşuyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Mage konusuna bende katılıyorum ama TBC çok yıprattı benim mage'a olan şevkimi. Pala kastım, üstüne druid kastım falan derken WoLK'la mage oynarmıyım bilmiyorum.

Paladin O_o max level 4 kastım oda zorlamayla :) kasanlarada hayret ediyorum..

Rogue talentlarında eğlenceli şeyler istiyorum biraz :) Shadowstep tarzı yaratıcı şeyler olsun.

Ve evet warlock talent 51 kazzak olabilir artık :) Yada mesela tek spelle 4 dot koyabilen bir büyü afflictiona
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...