Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTK: Galatasaray - Fenerbahçe (27.02.2008 - 20:00)

toggie

Öne çıkan mesajlar

bunlar kuyruk acısı gsnın artık bi 5sene ellerıne koz gecti :) dun gece gs feneri yenmıs olabılır, top yuvarlark ama fenerın her turlu ezdigi ortada/ki buraya bu kadar kuyruk acılı insanlar geliyor siz degilmisiniz hepimiz sevillalıyız diyen her şey beklenir yinede tebrik ediyorum INSAN oldugumuzu unutmamak gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Fb'liler 6-0'a bu kadar taparken,5-1'i neden bu kadar sineye çekiyoruz ki? Sonuçta 4-0 vs gibi bir skorun üstü iki takım arasında kepazeliktir yenilen açısından,hatta Galatasaray'ın bunu bir "final"de yapmış olması bence daha anlamlı.Ben uefayı aldığımız tarihi bile hatırlamayabilirim gün ay olarak, siz 6 kasım için secdeye varıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Başka takımlarda olduğu gibi türkiye kupası Fenerbahçede hiç bir zaman hedef olmadığı için , 20 seneyi aşkın süredir alamamışız kupayı..83 yıllık lig tarihinde Fenerbahçe 26 kere şampiyon olmuş en yakın rakipleri gs ve bjk 17 şer kere, 45 yıllık kupa tarihinde ise 11 kere final oynamışız 4 kere kupayı alabilmişiz , valla biz her sene ligi alalım avrupada başarılı olalım 100 yıl daha kupayı almayalım razıyım , hem bu mutlulukda artık sizi tatmin ediyor , herkes memnun yani..np
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Holy, lütfen arada bir maç izle, bir fikir edin de gör. Şu ilk yarı bitiş düdüğünü herhangi bir yerde göster dünya üzerinde bana. Lütfen, bekliyorum.

tamamda o pozisyonda ofsayt vardı ondan bitirdi maçı. yan hakemin bayrağı havadaydı zaten. kullanılmasını beklemedi bitirdi macı..

neyse oynandı bitti gs kazandı tebrikler..
Sosyal ağlarda paylaş

Satanael said:
Rewendor said:
Holy, lütfen arada bir maç izle, bir fikir edin de gör. Şu ilk yarı bitiş düdüğünü herhangi bir yerde göster dünya üzerinde bana. Lütfen, bekliyorum.

tamamda o pozisyonda ofsayt vardı ondan bitirdi maçı. yan hakemin bayrağı havadaydı zaten. kullanılmasını beklemedi bitirdi macı..

neyse oynandı bitti gs kazandı tebrikler..

taç atışında ofsayt olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

futboldan süper anlarım demiyorum zaten. daha sonraki görüntüde gs lı futbolcu öndeydi görüntüde ofsayt var dendi. daha öncesinde taç varmıydı hatırlamıyorum. (gene süper yorumlar gelecek bu yazımın altına :)) demek istedigim hakemin cok gereksiz davranışlarda bulundugu. catır catır kart gösterdikten sonra kimse adam adama mücadeleye giremez oldu kart görücem korkusuna :) neyse ya ben kendi fikirlerimi söylemiş oldum sadece.yoksa gs lılara dedigim bişide yok adamlar hakikaten cok güzel press yaparak oynuyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:
Valla hak eden geçemiyor işte turu türkiyede , avrupaya çıkınca öyle olmuyor işte daha çok trömsöler helsinborglar leverkusenler madara eder sizi , sizde 9 kişi Fenerbahçeyi yendik kralız diye gezinirsiniz ortada ahaha

Bonjo şu 2 kupa maçına da bak GS-FB arasında. Nasıl hakeden geçmedi? GS sonuna kadar haketti geçmeyi 2 maçta da üstün oynadı 11-11 ken de 11-9 ken de. Ayıp artık, bu kadar hak yemeyin fanatizm uğruna, günaha giriyosunuz artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...