Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTK: Galatasaray - Fenerbahçe (27.02.2008 - 20:00)

toggie

Öne çıkan mesajlar

Disappear said:
en icten dileklerimle tez zamanda kanser olmani, sevdigin insanlardan bunun acisinin cikmasini diliyorum hayvan oglu hayvan. sana hakemlik sertifikasi verenide, bu maca cikaraninda allah belasini versin ya. yok boyle bi sey ya yok anasini satiyim.
vur demek öldürmek
Sosyal ağlarda paylaş

birisi de çıkıp luganonun kırmızı kartının haksız olduğunu söyleyebilir mi.. Bu futbol kuralı ve yemin ediyorum defalarca aynı şeyin olduğunu gördüm hakeme yapılan o tür hareketler veya alkışlama sarı karttır, öncesinde sarısı varsa bile.

birisi de çıkıp volkanın kırmızı kartının haksız olduğunu söyleyebilir mi? yani insan olmamak lazım ve seninle aynı yoldan para kazanan birinin para kazanmasını önleyecek hareketler yapıyorsun, ya sakatlanırsa o adam yada eski formuna kavuşamazsa..

2. kırmızı kartı da izlemedim çünkü maç 1-1 olduğunda sinirlendim(3. kartı nasıl gördün diyorsanız ses gelince gidip bakıyım dedim)

lincolnünde niye kart gördüğünü tam anlayamadım zaten çünkü olayın başını izlemedim.

Biz hakemi satın almadık zaten, volkan la luganoyu satın aldık ki tekme atıp hakeme hareket falan yapsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
hakeme bok atmayın canlarım. ali aydının galatasaraydan 4 kişiyi attığı macı da biliyoruz. hasan şaşı nasıl abuk attıgını vs. çirkefleşmeyin, tebrik edecek kadar da egonuz varsa yazmayın topice plxplox
,

eer sen cidden bole dusunuosan dicek tek lazım war AYIP bu kdr fanaatizm olmaz olmamalı sen buyuk ihtimalle su kendi takımından baska takımı tutanlara dayak atan tiplerden birisin bu yazdıklarından belli
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...