Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eski bir oyun vardi..

Mosquito

Öne çıkan mesajlar

ordaki siteleri satin alabiliosunuz oyunda soldaki dünya işaretine tiklayipti sanirim.

ilerde gadgets die bi yapi yapiosun o yapi sayesinde pimapen pencere yapip takabiliosun evlere o zmn sorun etmiolar fabrikayi fln.

bide evlere bilgisyar verirsen gene gadgets denen bina sayesinde, evlerden 2.sinif eleman üretebiliosun onlarida 2.sinif evlere koyabiliosun oyun geniş baya aslinda bi çok püf noktasi var

hatta bi süre sonra bahçe ne kadar büyük olursa olsun evlerin yanina ağaç dikmen gerekio gene gadgets binasinda üretion onu da
Sosyal ağlarda paylaş

gadget factory di o gadget yapılan yerler, rüzgar gülünden köpek klübesine gazeboya bir sürü ıvır zıvır yapılabilir.

O oyun cidden eğlenceli, bir ara geçenlerde dosbox suz denedim olmamıştı, cd si duruyor hala ve tavsiye ederim oynanmalı.

Mafya savaşları sağlamdır, işçilerle karşı firmanın adamlarını dövmeye giderdim, polis filan satın alırdım filan. Oynanmalı kesinlikle.

karşı tarafın işçilerini dövüp sokağa sokmazsan bir süre sonra binaları hasardan çöküyordu arsa boşalıyordu .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...