Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yuwie.com [Social Networking]

xaty

Öne çıkan mesajlar

Bu aralar çok popüler olmuş "social network" sitelerine bir yenisi daha eklenmiş. İsmi Yuwie.com. Hepsi reklamlarla dünyanın parasını kazanıyor ve sürekli yenileri açılmaya devam ediyor. Yuwie'nin diğerlerinden bir farkı ise bu kazanılan parayı üyelere koklatmadan cebe atmıyolar. Kimin sayfasından para kazandılarsa o kişiyle parayı bölüşüyorlar. Ayrıca "refferal" sistemi de var sitede, yani birisini davet ettiğinizde onun kazanmasıyla siz de kazanmış oluyorsunuz.

Siteye girmek için Yuwie.com adresini kullanabilirsiniz.
Üye olmayı düşünen varsa ana sayfadan üye olmak yerine benim refferal link'imi kullanıp üye olursa sevinirim. Başkasının altına üye olduğunuzda sizden giden birşey olmuyor, sadece kimin altına kayıt olduysanız onun kazancı birazcık artıyor o kadar.
Benim altımdan üye olmak için direk üyelik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

(Üye olan olursa bu linkten, teşekkür kendisine :))
Sosyal ağlarda paylaş

:) hiç ümidim yok oranın para kazandırcağı konusunda açıkça söylemek gerekirse :P
ama proje ilginç olmuş, daha önce rastlamamıştım bu tipte bi arkadaşlık sitesine.
(daha iyi yerlerden para kazanma hayallerim var internet üstünden :P bu ay sonunda görcem ne kadar kazanabilceğimi sanırım, ilgilenen varsa onu da söylerim :P)
Sosyal ağlarda paylaş

3 kişi senin referansınla üye olacak, bunun üstüne 3000 kere profilin izlenecek, kazancın 0.15 dolar...

bundan para yapmak için bütün türkiyenin senin referansınla siteye girmesi falan lazım...

adı "para kazandıran social networking" olsun, miletin ilgisini çeksin diye düdük gibi bi rakam veriyorlar..

ad-click, read ad e-mail falan olayına girmek daha mantıklı...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...