Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben bittim :(

heracles1986

Öne çıkan mesajlar

Sevişecek kadar dermanın varsa zaten yok öle hatırlamıyorum falan ayaklarını geçicen..Hatırlarsın tabi böle bi olay var ise olmayan bişi hatırlanmaz doğal olarak :) daha öncedende dendiği gibi yada :

dieevil said:
Sen 31 cekerkenkı hayallerımı yazıyorsun buraya ?

Eger hatırlamayacak kadar içtiysende sızar kalırsın.. Bütün vücüdun uyuşuyor zaten nasıl oğlanı forma sokucan :D kanı çekilmiş solucan gibi kalır kıpırdamaz bile fdsfdssdfsfd

heracles sen yazar falan olmayı düşünsene :) yada gel seni bizim şirkete yazar kasa olarak alayım ben fdsfsdfsdfsdfsdsfd
Sosyal ağlarda paylaş

nutella yerim said:
alkol butun kotuluklerin anası iste
bi daha onune gelenle dusup kalkma van nayt sitend bozuyo adamı iste

lütfen dostum van nayt sitend leri kötülemeyelim arada bozuk problemler olabilir normalde hedef yanlış kişi kitlenip onu vurabilir doğaldır.

Van nayt sitend kötü bişey değildir lütfen. :D "lol"
Sosyal ağlarda paylaş

heracles1986 said:
hala yaşıyorum ama dışarı çıkmaya tırsar oldum otobüsle giderdim korkumdan arabayla gitmeye başladım ama daha fazla dayanamicam adamla konuşmaya karar verdim

neticede veren karısı adam olsaydı karısına sahip çıksaydı..

hakkınızı helal edin

sakın lan mal mısın
Sosyal ağlarda paylaş

la_bombonera said:
ya arkadaş geçsinler bunları kim kimi öldürüyor, adam öldürmek bu kadar kolay mı? şu andan itibaren zaten kılına bir şey olursa bunun sorumlusunun kim olacağı belli, sırf bu yüzden bile adam eğer hayatının geri kalanını içeride geçirmek istemiyorsa sana en ufak bir şey yapamaz. o yüzden sen rahat ol.

lol
gazete okumuyorsun galiba haha
Sosyal ağlarda paylaş

olay kapandı sorun çözüldü kız bütün suçu kendi üstüne aldı bende rahata erdim adamla konuştum telefonda gayet sakin karısında buldu bütün suçu bende anlattım durumu sarhoş olduğumu onun evli olduğunu bilmediğimi söledim
olay kapanmıştır destek olan olmayan dalga geçen geçmeyen inanan inanmayan tüm arkadaşlara tşkler
Sosyal ağlarda paylaş

heracles1986 said:
olay kapandı sorun çözüldü kız bütün suçu kendi üstüne aldı bende rahata erdim adamla konuştum telefonda gayet sakin karısında buldu bütün suçu bende anlattım durumu sarhoş olduğumu onun evli olduğunu bilmediğimi söledim
olay kapanmıştır destek olan olmayan dalga geçen geçmeyen inanan inanmayan tüm arkadaşlara tşkler
Aga delikanli adam olsan tabancayi alir, adamin karsisina gecer, namluyu kalbine bastirir ve tetigi adama uzatir, "VUR VURACAKSAN, VUR!" derdin. Adam degilmissin sori.
Sosyal ağlarda paylaş

heracles1986 said:

sieeeeeeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

şey kısmı zor orda, hanı ben tabancayı tutuyorumya, adama veririken böle tetiğe onun parmak parmak giricek benımkı cıkıcak adam neresinden kavrıycak, hanı sıcak kahveyi verirken bi "neresinden tutucam neresnden bırakıcam" ikilemi rahatsızlığı yaşanırya, öle bi durum olucak, delikanlı havayı bozucak falan, riskli bi hamle bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...