Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni your freedom server

Astral

Öne çıkan mesajlar

merhabalar,
almanya 1 aya yakındır yalan, fransa da öyle.. habire spike vardı. 2 haftadır amerika serverından oynuyordum 170 ms freedom da oyunda da 450.
your freedom yeni server açmış ingilterede pingi nefis. ems19.your-freedom.de
90 ms ile oyun oynadım gözlerim yaşardı. deneyin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel herkesin ip adresine ve yerleşimine göre verim aldığı serverlar değişiyor, hazır konu acılmışken sorayım dedim, bende normal combatlarda hiçbir sorun yok fakat örneğin Hylal encounterlarında yf acamıyorum cunku bılıyorsunuz ki trash sürekli aoe yle kesiliyor. Aoe başladığı anda pingim 1/2 k civarına cıkıyor ve inanılmaz spike lar yemeye başlıyorum. Priority vs herşeyi denedim başka bir cözüm bilen varsa burada paylaşırsa benimle cok mutlu olurum...
Sosyal ağlarda paylaş

Vandyke said:
Aluriel herkesin ip adresine ve yerleşimine göre verim aldığı serverlar değişiyor, hazır konu acılmışken sorayım dedim, bende normal combatlarda hiçbir sorun yok fakat örneğin Hylal encounterlarında yf acamıyorum cunku bılıyorsunuz ki trash sürekli aoe yle kesiliyor. Aoe başladığı anda pingim 1/2 k civarına cıkıyor ve inanılmaz spike lar yemeye başlıyorum. Priority vs herşeyi denedim başka bir cözüm bilen varsa burada paylaşırsa benimle cok mutlu olurum...

basic package kullanıyorum ben en ucuz olanından, bu tarz bi sorun olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hangi sürümünü kullanıyorsun full mü diğeri mi?
Full öneririm ben bir kaç arkadaşda sistemleri iyi olduğu halde ufak versionunda performans kayıpları yaşıyordular sürüm değiştir bide önceliği gerçek zamanda ayarla. (ben böyle kullanıyorum ve sorun yok)
Sosyal ağlarda paylaş

Basic paket (en düşük fiyatlı olan) 256kbit upload ve 256kbit download a sahip.
MH de aoe yapılan packler için gerekli data boyutu 300kbit civarında, bu sebeple bir spike oluşuyor.

Your-Freedom.net forumuna 1mbit lik ayrı bir paket açılmasını istediğim bir post açtım, fakat 2hafta takip ettikten sonra gerekli cevap ve desteği alamadığım, ve YF siz bağlantımın iyi olması nedeniyle fazlada üstelemedim.

WoWda 25man raidlere YFnin Basic paketi yeterli değil. Şu anda 4mbitlik bir üst paket YF kullanmak isteyen raider lar için olabilcek en iyi seçenek, ancak biri 4€ diğeri 10€, forumlara biraz abanırsak 1mbitlik wow için yeterli olucak paketi ortada bir fiyata sunmalarını sağlayabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...