Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.4 (Yeni eklenenler)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:
2200 DPS :) Belki ilk 10 saniye haklısın SB critlerse 2 kere ama gerisi atmasyon. Veya pardon senin T6lı warlockun yapıyordur öyle bişi ama diğer sınıfların aynı setle kaç DPs yaptıgını da söylemek lazım :)

hangi raid tecrubelerinle konustugunu bir aciklasana :P

hayir anlamadim niye aglandigini sirf AV leech yapan biri tarafindan ISB nerfune... o yuzden soruyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Sana giren çıkan yok ister leech yaparım ister yapmam hesap mı vericem sana.
Beni değil warlockları tartışıyoruz. Beni tartışıyor olsak 2500 DPS olayı çoktan bitmişti çünkü hayal bile edemeyeceğim bi DPS.
Ayrıca sırf leeh dediğin toplamda 60k honor yani onu da bilmeden atıp tutmasaydın keşke.
HellHound said:
Absolut said:
2200 DPS :) Belki ilk 10 saniye haklısın SB critlerse 2 kere ama gerisi atmasyon. Veya pardon senin T6lı warlockun yapıyordur öyle bişi ama diğer sınıfların aynı setle kaç DPs yaptıgını da söylemek lazım :)

hangi raid tecrubelerinle konustugunu bir aciklasana :P

hayir anlamadim niye aglandigini sirf AV leech yapan biri tarafindan ISB nerfune... o yuzden soruyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Mantıklı olmuş neden 355 manaya 500 mana sileceksin 1 snde silsen yada insant farkı neki?
Adamın mana bitene kadar senin mananda biticek :P

ps : hmm %20 artışa dikkat etmedim ama 1 snde durdurmazlar 2 sn altı olacaksa 1.5sn yaparlar kesinlikle.

zaten 1 saniyeye değilde toplamda 1 sn düşürülmüş.
Ayrıca elemental shamanlar pvp adına pveden silinecek şekilde nerf yemişler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
talent değişiyor. cast tüm prilerde (talentsiz) 1 sn kısalacak ama burn edilen mana da %50 azalacak. talent aldıgında da burn edilen mana %20 artmış olacak. kısaca doğru is notlar, talentli mana burn %30 daha az mana emecek..

o zmana su sekildemi normalde 3 sn ye idi talentle 2 snye ye dusuyordu,simdi 2 snye talentle 1 snye ama önceden http://www.wowhead.com/?spell=25380 bu sekilde idi simdi 1 k mana burn 3 sn de olayı talentsiz 2 sn ye ve 510-540 a dusup talentle 1 sn ye 610-640 a mı cıkıcak bu sekilde ise önceden 2 sn ye 1021-1079 cekerken simdi 1220-1280 arası cekicek demek midir? Yani önceye göre talentle eskisine göre %20 lik bir artıs olucak aynı sürede dogrumudur ?
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır patche göre zaten 2 sn ye düşürülmüş cast time aynı zamandada %50 effecti azaltılmış imp mana burn talenti verince de %10/20 daha fazla mana yakacak.
Kısaca patche göre standart mana burn 2 sn cast 510/539 mana burn imp halide yine 2 sn cast 612/646 mana burn
Her durumda nerf :P

Neyse beklenen birşeydi zaten hiç şaşırmadım ama halen tatmin edici balance değişiklikleri yok pvp için.
Sosyal ağlarda paylaş

Nethaera said a few words about our last news (see the bottom part), however the thread has been deleted by the CMs..

"What we've posted on the forums is the extent of the notes we've made public at this point in time. The complete official notes have not been posted yet. Please take anything posted outside the forums or website with a grain of salt.
... Have you seen the complete patch notes posted in blue, downloaded them as a part of the PTR, or seen them on our website yet? No? Then you can assume anything else is someone's wish list or even good guess depending on how close they get to the real thing. ;) "

Yok bu doğru bu yalan diye yorum yapıcaklarına adam gibi bir kerede çıkarsalar patch notu da ptr i da ya. Aynı content, class balance zaten yerlerde kaç aydır.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hala Lock OP değil diyen kaldı mı ya? Hayır utanmadan rogue whine'ı yapıyorsunuz. sadece rgueların locklara yaptığını warlocklar bütün sınıflara yaparken bir durum yok, Sadece pve'de etkili olacak küçücük bir nerf gelince "Aman tanrım yine mi nerf?!?!" edebiyatı. Warrior ağlamadı nerf üstüne nerfe.

Ha ayrıca rogue lock'u alacaksa bütün CDler hazır olacak. Yoksa yine olmuyor, Lock forza. Eğer Lock OP değil diyebiliyorsan hala ya gearın berbat, ya locktan başka bir class oynamadın, yada harbiden bu oyunu bilmiyorsun Abso. Yeter ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Yok hiçbiri değil. Başka classta oynadı, itemleride fena değil, oyunudu biliyor ama SAM gibi işte warlock konusunda çok ağlıyarak karşısındaki OP diyenleri bir nebzede olsa sindiriyor :D.

Sam'de öyle yapmıyormu, palanın en şaşalı zamanlarında hatta rank 14 olduğunda bile ağlardı yok şurası kötü yok burası iğrenç diye böylece kimse bişey diyemezdi artık. Sadece "lan haklımı acaba bu kadar bağıra çağıra şikayet ettiğine göre" derdi herkes.

Hatta geçen shamanlara gelen 41 talante %30 az damage reduce üzerine yazdığı bir yazıda o kadar abartmıştıki ben artık düşünmeden bu sefer haklı galiba demiştim .Ama noldu hala ortalıkta shamanın esamesi okunmuyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kesiyor diyoruz. CDleri combatta yakarsa kesemiyor diyoruz. Yanlış anlama olmasın, rahat rahat olmasada roguelar full CDlerle keser SL/SL lockları. Ama hep bir şartlandırma, yok CDleri olacak yok şu yok bu, ık bık yani. Millet CDleri sadece locka saklamak zorunda değil, allahın lockunu kesecem diye sürünmek zorunda değil.

Ama default olarak duel olarak Rogue > Lock anytime.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...