Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

account iptali

Thraine_Numeheru

Öne çıkan mesajlar

Account Name: THETHRAINE
Type of Violation: PvP Arena/Battleground Exploitation
Details of Incident: Exploitation of PvP Battlegrounds and the honor system
Consequences for Account: Account Cancellation

This may include, but is not limited to the following:
*Use of add-ons, "mods", external hardware, or any unapproved third party software to automate gameplay.
*Abuse of game mechanics or "bugs".
*Any behavior that has been found to be outside the intent of these Player versus Player matches.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kusura bakma da iyi olmus; verdigin anlamamazlik, sasirma vs. tepkileri hic gercekci degil cunku. Belli ki bot ya da benzer mantikta bisey yapmissin, herkes enayi bi siz akillisiniz zaten :p Kapatsinlar hepsini, emniyet seridinden gidenlerin de arabasini ters cevirsinler mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

ne şaşırması ne anlamamazlıkdan bahsediyosun!
program falan kullandıgım yok numlockla yürütüyordum , daha ne dememi bekliyosun
eğer benim yaptığımın cezasi ban değilse hakkımı arıyacagım tabiki.
çünkü accountum hacklendi şifremi defalarca değiştirmeme rağmen gene alıyor birileri en son3-4 gün önce durmadan girmeye çalıştılar beni oyundan düşürdü girdi oyuna bankaya giti gene herzaman olduğu gibi ve cikti.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası gayet güzel bot kullanıyorum ve en ufak pişmanlık veua utanç duymuyorum. Kullanamayanlara da enayi yerine bakıyorum. Blizzin böyle bir açığı varken neden kullanmıyım. Blizz o açığını kapatsa zaten kullanamaz kimse. Oyun girişine ve her inactive sonrasına bi şifre olayı koysa ve inactive debuff 1 saat sürse kimse leech ile uğraşmaz. Ama Blizz bunun yerine saçma sapan AV ile ilgili değişiklikler yapıyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...