Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

89.2 Alem Fm - Zekirdek - Matrax

TheRaskol

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar belki bir çoğunuz biliyorsunuzdur.Benim 4 senedir dinlediğim bir radyo programı var.Hafta içi hergece 89.2 alem fm'de saat 23.00'dan 02.00'a kadar devam eden zeki kayahan coşkunun sunduğu matrax adlı program gerçekten diğer radyo programlarından çok farklı.Zaten 4 senedir en sevilen radyo programı seçiliyor.Bir radyo programında yapılamayacak her türlü çılgınlık var.Beni 4 sene önce bağlayan bu programı şimdi bırakamıyorum ve her gece dinliyorum.Sizlere de öneririm (:

Matrax programının web sitesi

İnternet üzerinden Alem Fm

Sosyal ağlarda paylaş

yüzyıllardır aynı geyikleri bıkmadan usanmadan yapan, arada kitap yazıp son sınıf klişe esprileri kitaplarına dolduran, kendini ismi gibi zeki zanneden ama göte gelince karşıdakini sindiren bi sunucusu olan, neyse ki bunun pek fazla olamadığı düşük iq ortalamalı dinleyici kitlesine sahip program. severek dinliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Overseer said:
yüzyıllardır aynı geyikleri bıkmadan usanmadan yapan, arada kitap yazıp son sınıf klişe esprileri kitaplarına dolduran, kendini ismi gibi zeki zanneden ama göte gelince karşıdakini sindiren bi sunucusu olan, neyse ki bunun pek fazla olamadığı düşük iq ortalamalı dinleyici kitlesine sahip program. severek dinliyoruz
Kesin aradığında seni de tersledi ki bu kadar kinlendin. Başka bir sebebi olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

bok atmıyorum ama cidden bok gibi =P

du kötü olmuş mesaj düzeltelim yav.

1 yıl boyunca gayet severek dinledikten sonra yenilik adına hiç bir değişiklik içermemesini farketmem, sunucunun buram buram kokan egosunu aslında haketmediğini anlamam (hayır aramayı geç düşünmedim bile), o kadar arayan insanın içinden aklı selim tek adamın çıkmaması yüzünden ilk mesajdaki yorumlarımı yaptığım program

ayrıca evet kitapları gayet kötü :(

ayrıca niye canım severim yahu popüler olsun olmasın. bak lost bile izliom mesela düşün nası popüler. sonracıma bizimkiler dizisi vardı ailecek izlerdik. ne güzeldi lan o. aile toplaşırdı hep güzel olurdu. kestane, mısır falan sdf(bak bu da tutmadı 3. psikanalize yardım ediom ipuçları verdim. ha gayret)

kırarım boynuzunu iblis
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...